Elektryka od roxa do keeway, możliwe? jakie koszta a osiagi?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Elektryka od roxa do keeway, możliwe? jakie koszta a osiagi?

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata temu.

Oglądasz 7 postów - 11 przez 17 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #263884 Odpowiedź

Anonimowy

No raczej nie odcina bo jak v-max jade to równo pracuje silnik.
    No czyli zapłon i moduł od yamahy nic nie dadzą z tego co mówisz ;/
    To ja nie wiem co te keeway’e jeszcze tak blokuje 🙁

#263885 Odpowiedź

Anonimowy

Moim zdaniem przełożenia … są za krótkie…

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #263886 Odpowiedź

Anonimowy

Mafioz napisał:

No raczej nie odcina bo jak v-max jade to równo pracuje silnik.

chyba jednak odcina bynajmniej mi odcina jak dostanie ful manete i obroty dojdą do 8tyś i wtedy spadną od 6.5do 7tyśi coś wtedy tak jakby pyrka a jak powoli się wkręca to może przyśpieszać cały czas

#263887 Odpowiedź

Anonimowy

Moduł podobno przy 8,5tys odcina w keewayu na pewno madul od minarelli poprawi osiagi

#263888 Odpowiedź

Anonimowy

No a moduł od mianrelli nie jest blokowany?
    No i jak tak patrzyłem na moduły do minarelli to one mają do podłączenia kabelki, a w keeway jest taka wtyczka, ja na elektryce się nie znam za bardzo więc nie wiem czy dałbym rade to sam przerobić.
    Może jakiś zwykły odblokowany moduł cdi do keeway wystarczy który nie będzie miał blokady na obroty moduły chyba się niczym innym nie różnią tylko tymi blokadamiż

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #263889 Odpowiedź

Anonimowy

wszystko się da podpiąć mój kumpel ma w matrixie moduł malossi od roxa i super mu chodzi ale jak podłączył to nie wiem i ten malossi jest blokowany do 16tyś. wiem tylko że podłączał metodą prób i błędów ale tylko obciął tą kostkę

#263890 Odpowiedź

Anonimowy

zaplon duzo daje ale zakladajac od minarelli na to samo wyjdzie co masz chyba ze bys kupil sportowy uklad zaplonowy najlepiej z ustawieniem mapy zaplonowej 😀

Oglądasz 7 postów - 11 przez 17 (z 17 łącznie)
Odpowiedz do: Elektryka od roxa do keeway, możliwe? jakie koszta a osiagi?
Informacje o Tobie: