elektryka 4t i 2t - różnice

Witam. Znalazłem bardzo ciekawą ofertę na allegro a mianowicie silni 2t i chciałem kupić go i załozyc do swojego. mam 4t. I moje pytanie czy elektryka będzie pasowała ?

Oto ten silniczek, wydaje mi się że to mega okazja bo za taką cene to chyba nigdzie sie nie kupi. http://allegro.pl/silnik-skuter-50-cm3-2t-nowy-wyprzedaz-i2497293247.html

tylko że będziesz musiał cały napęd wymienić z tłumikiem i wszystkim , poza tym jedynie elektryka od cdi może sie różnić , moduł tez musisz wymienić

światła klakson i inne pierdoły powinny by pasować

Jeśli chodzi o elektrykę to najmniejszy problem. W swojej instalacji będziesz musiał oznaczyć przewody: który idzie do regulatora, który do modułu, który od impulsatora.W ogóle wszystkie które wychodzą z silnika. Później to samo zrobić w nowym silniku i odpowiednio je połączyć. Zwróć jednak uwagę na parę innych szczegółów. Cylinder jest w miejscu Twojego gaźnika, a gaźnik w miejscu cylindra. Wydech nie będzie pasował. Czy mocowania podejdą? Czy Twoja felga będzie pasować na wieloklin? A szczęki hamulcowe? Niestety nie znam odpowiedzi na te pytania.