Elektronika

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #721684 Reply
    Janusz Zych
    Uczestnik
    • 2

Witam…
    Proszę o pomoc ponieważ nie wiem co robić.
    Mam shineray xy125-10d, odpala normalnie i wszystko działa do przejechania 1-3km, po czym wyświetlacz gasnie i swiatła tracą moc, wymieniłem w nim regulator napięcia ale jest nadal to samo (((((

#721685 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

wymieniłeś – to fajnie. ale czy wymieniłes bo zmerzyłes prąd ładowania czy wymieniłes bo tak i sie wydawało.
    i czy po tym jak wymieniłes to też mierzyłes prąd ładowania kiedy tak sie zaczyna dziać źle?
    czy regulator jest IDENTYCZNY i WŁAŚCIWY czy po prostu jakiśtam?

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#721686 Reply
    Janusz Zych
    Uczestnik
    • 2

Elektryk mierzył prąd i stwierdził że na regulatorze jest nie taki jaki powinien i dlatego zakupiłem orginalny do modelu pózniej nie mierzyłem prądu.

#721687 Reply
    Szumek811
    Uczestnik
    • 18

To skoro przed regulatorem było nie prawidłowe napięcie nie podjęliście z mechanikiem próby zdiagnozowania usterki ?

#721688 Reply
    Janusz Zych
    Uczestnik
    • 2

Nie byłem jeszcze u mechanika po prostu elektryk w pracy sprawdził i to wszystko.
    Chciałbym się tylko dowiedzieć jakie mam opcje.
    -Czy to jest wina akumulatora?
    -Czy , może naderwany kabel
    a może jakaś inna przyczyna?
    Przypominam tak się dzieje po przjechaniu od 1 do 3 km przy samym odpaleniu wszystko jest git.

#721689 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

to sa pytania do wróżki.
    albo do kumatego elektromechanika który wstawi na warsztat wygrzany motor i bedzie sprawdzał kabelki, akumulatory, regulatory i inne przyczyny.
    Tu sie nie da zgadnąć. Za dużo możliwości. Bo nie wiadomo czy robi sie powoli zwarcie ( i gdzie) i spada napięcie w instalacji czy spada wydajność instalacji z innych powodów.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Elektronika
Twoje informacje:

Back to top button