Elektronika

Witam…
Proszę o pomoc ponieważ nie wiem co robić.
Mam shineray xy125-10d, odpala normalnie i wszystko działa do przejechania 1-3km, po czym wyświetlacz gasnie i swiatła tracą moc, wymieniłem w nim regulator napięcia ale jest nadal to samo (((((

wymieniłeś - to fajnie. ale czy wymieniłes bo zmerzyłes prąd ładowania czy wymieniłes bo tak i sie wydawało.
i czy po tym jak wymieniłes to też mierzyłes prąd ładowania kiedy tak sie zaczyna dziać źle?
czy regulator jest IDENTYCZNY i WŁAŚCIWY czy po prostu jakiśtam?

Elektryk mierzył prąd i stwierdził że na regulatorze jest nie taki jaki powinien i dlatego zakupiłem orginalny do modelu pózniej nie mierzyłem prądu.

To skoro przed regulatorem było nie prawidłowe napięcie nie podjęliście z mechanikiem próby zdiagnozowania usterki ?

Nie byłem jeszcze u mechanika po prostu elektryk w pracy sprawdził i to wszystko.
Chciałbym się tylko dowiedzieć jakie mam opcje.
-Czy to jest wina akumulatora?
-Czy , może naderwany kabel
a może jakaś inna przyczyna?
Przypominam tak się dzieje po przjechaniu od 1 do 3 km przy samym odpaleniu wszystko jest git.

to sa pytania do wróżki.
albo do kumatego elektromechanika który wstawi na warsztat wygrzany motor i bedzie sprawdzał kabelki, akumulatory, regulatory i inne przyczyny.
Tu sie nie da zgadnąć. Za dużo możliwości. Bo nie wiadomo czy robi sie powoli zwarcie ( i gdzie) i spada napięcie w instalacji czy spada wydajność instalacji z innych powodów.