El loco pasek /sprzęgło / wariator

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Toros El loco pasek /sprzęgło / wariator

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak LukowskiChlopak 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

Witam!
    Mam pytanie , potrzebuję dobry pasek który wytrzyma spore obciążenie , sprzęgło i wariator który będzie lepszy od seryjnego. Może ktoś z was wie z doświadczenia co będzie najlepsze 🙂
    Z góry dziękuję za pomoc.

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Dobry pasek to pasek z kevlaru, takowy dostaniesz już za ok. 80 zł w górę. Sprzegło… z tym to powiedz do jakich konkretnie celów chcesz uzywac skuter w tedy będę mogl Ci poradzić cos konkretnego 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

Tak właśni czytałem że te kevlarowe są bardziej wytrzymałe. Sprzęgło do większej pojemności niż 50 , chodzi o to żeby się tak nie grzało i szybko nie zużyło przy większej mocy i sporym obciążeniu.

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂
    Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak
    LukowskiChlopak
    Użytkownik

pasek z kevlaru kupisz +50zł, lepsza cena tym lepsza jakość, szukałem paska do mojego roxa i znalazłem za 50zł z kevelorywmi wstawkami.

sprawdz czy nie bedziesz musiał wymienic sprezyny i sprezynek, ale to kiedy wymienisz rolki na inne

Dla jednych Dawca dla innych Pasja!
    Czym jeżdżę? Yamaha aerox
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie