El Konkursso de la naklejko :D

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Pamietacie moze konkursik na logo jednosladu? Nic z tego nie wyszlo, bo byly inne zmartwienia na glowie ale!! Postanowilismy troszkę odbić, wysuplalismy fundusze i jestesmy gotowi na robienie naklejek…prawie gotowi. Nie chcemy odgrzewać starego kotleta jakim były poprzednie nakleiki i postanowiliśmy, że w zwiazku z faktem, iż to Wy będziecie się obklejać nami – macie możliwość zdecydowania jak naklejki będą wyglądać. Nie zwlekajcie – projektujcie, proponujcie i wysyłajcie na adres [email protected] . Zwycięzca konkursu otrzyma komplet naklejek + nagrode niespodzianke 😀

Anonim
    Gość

To chodzi o logo czy o „www.forum.jednoslad.pl ” ? 😛 Nie byłem na starym forum i nie wiem, sprobuje sam coś zrobić

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Chodzi o naklejke jednoslad.pl , jaka by się chcialo mieć na skuterze. Jedyny warunek to wbudowany w naklejke napis jednoslad.pl

Anonim
    Gość

hmm… a czy musi to wyglądać profesjonalnie czy można zrobić w paincie 😳 😳 😆 :mrgreen: nagroda niespodziankaż yamaha aerox ! :mrgreen: hah xD pozdrawiam

Anonim
    Gość

Co? mi mówi, że nagroda niespodzianka to Kawasaki Regisa :lol:. Logo możesz próbować robić ale na starym forum doszliśmy do konsensusu, że te nasze loga wyglądały żałośnie więc powstały nowe naklejki – sam napis tylko trzeba było wybrać odpowiednią czcionkę. Czytelną ale mającą to coś. 😉

Anonim
    Gość

dobra, to zrobie w wordzie xD 😆 :mrgreen: rozumiem że chodzi o sam napis , bez Ładnych zbędnych ‚obrazków’ etc. aha, i czy można wysyłać wiele projektów czy musi był JEDEN KONKRETNY 👿 :mrgreen:

Anonim
    Gość

Na jednosladzie wysyłalśmy po kilka. Zobacz na logo scigacz.pl. To napis fajną czcionką ale i fajne logo. Jednoslad też ma swoje logo – możesz kombinować 😉

Anonim
    Gość

Wyślij te najlepsze, wtedy się wybierze najlepszy z najlepszych :mrgreen: Ja myślałem o tym, żeby zobić napis jednoślad pl i kawałek takiej drogi tylko nie wiem jak to zrobić :-/

Anonim
    Gość

poluki napisał:

Coś mi mówi, że nagroda niespodzianka to Kawasaki Regisa 😆 .

Gdyby tak było, pierwszy był startował;p ;p ;p Nagroda niespodzianka, to niespodzianka. Naklejka to naklejka, zeby trafiła do druku a nastepnie na skutery to musi być pro ;p ;p

Anonim
    Gość

PodLy napisał:

Ja myślałem o tym, żeby zobić napis jednoślad pl i kawałek takiej drogi tylko nie wiem jak to zrobić :-/

lepiej siądę cicho :mrgreen: bo jeszcze ktoś zgapi 😳 xD pozdrówki 😛

Anonim
    Gość

A można się pochwalić pracami na forum?;D

Anonim
    Gość

Lepiej podsylać do mnie. Inaczej z czyjegoś pomysłu powstanie 20 podobnych prac.

Anonim
    Gość

A ja dodam, zeby nie pisac „www.jednoslad.pl”, tylko „jednoslad.pl”.. jakby co..krotsza lepsza.. 😛 Regis, co do nagrody.. Moze ukraińska dziewica?(modzi wiedza ocb xD) 😀 😀

Anonim
    Gość

Bry? napisał:

Regis, co do nagrody.. Moze ukrańska dziewica?(modzi wiedza ocb xD) 😀 😀

nie wiesz co właśnie uczyniłeś.Zaraz Regis i Marchles się rozpiszą dlaczego dziewcia poszłaby w ręce ,któregoś z nich 😆 żeby tylko w ręce.. :mrgreen: :mrgreen:

Anonim
    Gość

To będzie jakieś rozwiązanie tego konkursu? Może jakieś info kiedy zakończenie itd…..chyba szkoda było tylko :573:

Anonim
    Gość

Konkurs nadal trwa 😎

Anonim
    Gość

Pamietacie moze konkursik na logo jednosladu? Nic z tego nie wyszlo, bo byly inne zmartwienia na glowie ale!!

hahaha i teraz też nic nie wyjdzie…. a inne portale motoryzacyjne mają naklejki 😆

Anonim
    Gość

no powiem wam ze chetnie bym sobie jednoslad.pl nakleił.

Anonim
    Gość

koper26 napisał:

Pamieętacie moze konkursik na logo jednosladu? Nic z tego nie wyszlo, bo byly inne zmartwienia na glowie ale!!

hahaha i teraz też nic nie wyjdzie…. a inne portale motoryzacyjne mają naklejki 😆

To idę na inne portale, a nie cieszysz miche. zrób naklejkę i wyślij Regisowi jak takiż cwany. Zapewniam wszystkich, że konkurs trwa.

Anonim
    Gość

Nie miałem czasu nad czymś pomyśleć a właściwie to trochę o tym zapomniałem. Zaraz odpalam photosopa. :mrgreen:

Anonim
    Gość

;o Ja też spróbują zrobić 🙂 Pozdrawiam

Anonim
    Gość

A ja już zrobiłemm i wysłałem :mrgreen: tylko kiedy będą wyniki tego konkursu?? Zdąże jeszcze poprcować czymś innym??

Anonim
    Gość

KruczeK napisał:

koper26 napisał:

Pamietacie moze konkursik na logo jednosladu? Nic z tego nie wyszlo, bo byly inne zmartwienia na glowie ale!!

To idę na inne portale, a nie cieszysz miche. zrób naklejkę i wyślij Regisowi jak takiż cwany. Zapewniam wszystkich, że konkurs trwa.

A tak się składa że wysłałem nawet 2. I nie wiem w którym miejscu to „cwaniactwo”, bo niby konkurs nadal trwa ale jak pojawiają się kolejne posty z zapytaniem czy konkurs trwa czy też nie to nikt nie odpowiada, może przydało by się jakieś info np. o x propozycji niestety żadna nie jest interesująca” albo „mamy juz x propozycji jednak wybór jest tak trudny że może to trochę portważ” Ja z nikim tu się nie chce kłucię, ale jak masz obrażać userów (właściwie to usera) to może nic nie pisz. A korzystam równolegle z innych portali i nie narzekam pisze to: „a inne portale motoryzacyjne mają naklejki” aby zmotywowaładmina do dzialania bo to naprawda fajna sprawa taka naklejka, widzę że jednoslad coraz szybciej się rozwija wiec sądze, że i taka naklejka może zrobić nawet tą reklame 🙄

Anonim
    Gość

trwa jeszcze czy juz nie??? kiedy koniec??? bo ja na razie nie mam kompa a mam fajny projekt 🙂 😀 to na laptopie programiku nie mam 🙁 a laptok jest mamy i nie pozwala mi nic tam scięgac:/

Anonim
    Gość

Chcesz żeby była naklejka to wysyłaj projekty i już. Nie wiem do kiedy trwa konkurs, ale z racji, że Regis nie daje znaku życia to wstąpnie ustalam termin do końca wakacji 😉 Jak nie ja to nikt inny tego nei ustali 😛 Potem wszystkie projekty wysąane do regisa wezmę udział w ankiecie 😉 Pamiętajcie, żeby w meilu podaż swój nick z forum. Jak jakieś jeszcze pytania to pisać.

Anonim
    Gość

Chcesz żeby była naklejka to wysyłaj projekty i już.

Czytaj ze zrozumieniem już pisałem że wysąałem.

Koper bo się naśmiewasz i kozaczysz.

To Ty kozaczysz:

Nie wiem do kiedy trwa konkurs, ale z racji, że Regis nie daje znaku życia to wstąpnie ustalam termin do końca wakacji

Niebardzo wiem co mam przez to rozumienie wiesz ale ustalasz termin zakończenia konkursu pomimo że nie prowadzisz go. To ja ustalam na 25 sięrpnia 😆 Ja już się nie wypowiadam bo zaraz ktoś oskarły mnie za offtop 🙄

Anonim
    Gość

A jest jakiśmaksymalny i minimalny wymiar naklejkiż

Anonim
    Gość

Konkurs trwałbędzie aż zbierze się choćby 10 wartościowych w/g mnie prac.
    Puki co doszła jedna ciekawa propozycja od Jacob555.
    Reszta to napisy w czcionkach dostępnych w photoshopie. Takie prace nas nie interesują.

Anonim
    Gość

No to zrobiłem jeszcze kilka propozycji :mrgreen: Zobaczymy, czy coś się spodoba 😀

Anonim
    Gość

No ja też właśnie wysłałem kilka swoich projektów tworzonych tak aby były czytelne i ładnie wyglądały na naklejce.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button