El diablo - elektryka i rozrusznik

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #113570 Reply
    Chincur121
    Użytkownik
    • 1

Witam!
    Jestem nowy na forum, ale mimo to nie znalazłem takiego tematu.
    Mianowicie mój chińcurek po prostu nie chce współpracować z elektroniką i rozrusznikiem. Mianowicie rozrusznik był „katowany” przez brata, klikał guzik podczas jazdy. Myślę że bendix się wytarł, ale teraz wogóle nic nie kręci z powodu tej, robionej małymi żółtymi rączkami elektroniki. Sprawdzałem akumulator, ładowałem go, bezpieczniki też. nie działa nic, oprócz budzika 😛 Czy naprawa tego będzie kosztowna? jestem trochę słaby w elektronice, dodam że ma przejechane ~800 km w średnim poszanowaniu (:D) Ale nigdy, podkreślam nigdy, nie stał na polu na noc, był w garażu. Czy moglibyście mi pomóc go ożywić?

#113573 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

na krótko podłącz silniczek od rozrusznika. Jak będzie działać to na wymianę przekaźnik

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#113577 Reply
    Chincur121
    Użytkownik
    • 1

Czy to pomoże tylko na rozrusznik, czy też na pozostałe prądo-jady? Bo jak dla mnie to rozrusznik najważniejszy. A, i gdzie to jest (przepraszam za moją niewiedze)?

#113578 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

Wyjmij kosz z siedzeniem i będziesz miał na silniku wsunięty do przekładni taki metalowy silniczek. Z 1 kabelek, gdyż masę bierze prosto z silnika. Wystarczy ten czerwony kabelek podprowadzić prost do akumulatora na klemę +, polecam wyjąć ten silniczek i go obejrzeć. Jak będzie działać to wymień tą kostkę na ramię wyżej od cewki zapłonowej (przekaźnik)

#113581 Reply
    Chincur121
    Użytkownik
    • 1

OK, Chwała ci 😀 a czy ten przekaźnik mógł zrobić coś z pozostałą elektroniką? tz. z kierunkami, światłami itd. ?

#113587 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

raczej nie

#113593 Reply
    Chincur121
    Użytkownik
    • 1

a nie wiesz co może być z resztą?

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Reply #113587 in El diablo - elektryka i rozrusznik