El Clasico czy Router WS 50

Witam.
Mam zamiar kupić El Clasico z Real lub Router WS 50 z Tesco.
Który by było lepiej wybrać.
El Clasico- 2000zł
Router WE 50- 2400zł.
Proszę o opinie tych motorowerów.

Według wyglądu ładniejszy jest Romet Router WS50

Mimo, że mam classica, to polecam Routera. Jest trochę cięższy więc deczko wolniejszy, ale Romet jest jednak bardziej dopracowaną konstrukcją.

Emilos..... Chudy Łoś, hehe polecam!

Oczywiście pomijam fakt, że classic jest zdecydowanie ładniejszy :)

Toros wyjeżdża z fabryki Zippa, a Router z Rometa. Która ma większe uznanie i lepsze opinie ? :)

ja bym zdecydowanie brał rometa. jak chcesz wiedzieć dlaczego to poczytaj sobie w innym temacie:) A no i do czego moto ma służyć?

bidon88ldz napisał:

Toros wyjeżdża z fabryki Zippa, a Router z Rometa. Która ma większe uznanie i lepsze opinie ? :)

Z fabryki to one akurat w chinach wyjeżdżają, najlepiej to się przejechać obydwoma modelami i wybrać ten bardziej "dopasowany".

Nie mam Routera więc nie wiem jak się sprawuje ale mam clasico który ma tylko bardzo dobry silnik ( TYLKO SILNIK )i jeszcze bardzo dobre spalanie. Co do reszty nie będe się rozpisywał .

Z tego co wiem Router ma tarczę z przodu , a Toros bęben. Więc Router jest troszkę lepszy od Torosa. Dalej to kwestia gustu :-)

nie wiem z jakich ty źródeł korzystałeś ale na stronie tesco ten router kosztuje 2999zł., Chyba że jakaś wyprzedaż rocznika to wtedy możliwe.

Ja za swojego dałem 2399,99 PLN, właśnie z wyprzedaży rocznika.

no fakt na stronie cena jest ujednolicona a prawdziwe ceny można zobaczyć dopiero w sklepie