East Riders Crew zaprasza!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) East Riders Crew zaprasza!

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #273151 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Witam! Jestem Adminem i jednym z założycieli ERC Biażystok, 1’ego klubu sktuerowego w naszym mieście. Powstaliśmy stosunkowo nie dawno, lecz próżnie się rozwijamy. Obecnie mamy 31 zarejestrowanych użytkowników i liczba ta systematycznie rożnie. Aktualnie rozpoczynamy prace nad przebudowł strony internetowej, oraz zorganizowaniem klubowych koszulek i akcesoriów. Pamiętajcie, że aby śmigać z nami po mieście i spotykał się na zlotach nie musicie był oficjalnymi klubowiczami! Wystarczy wasza rejestracja i udzielanie się na stronie. Szczegóły rekrutacji są na naszej stronie w FAQ. W klubie panuje bardzo dobra atmosfera. Zapraszamy wszystkich do rejestracji, nawet tych, którzy nie zamieżrzają się zbytnio udzielaż. Da to pogląd na liczbą potencjalnych skuterów w klubie, oraz zaprzyjażnionych. Jeszcze raz zapraszam! [center:5f75c9fc2b]Link to naszego portalu (www.erc.cba.pl) [/center:5f75c9fc2b]

  #273152 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Osobiscie polecam, naprawde w przadku atmosfera i sporo osob, ktorzy wiedza co i jak, wiec zawsze moga pomoc, gdy cos nawali.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #273153 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  jestem z Wami 🙂

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: East Riders Crew zaprasza!
Informacje o Tobie: