Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam kupiłem sprzegło razem z dzwonem 107 a mam orginalnie dzwon is przegło 105 i nie mogę załozycz poniewaz wielofrez w dzwonie jest inny czy tak jest w kazdym dzwonie 107 ?

Anonimowy

nie. Są różne frezy, więc powinieneś dopasować. Tylko w niekazdym skuterze jest taka mozłiwość :/ np. w zipie masz dzwon d.110 i juz d.107/d.105 nie dopasujesz za chiny ludowe 😕

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

bo ja mam malaguti f12 a kupiłem sprzegło ki dzwon ktore chodziło w sr’ce i czy można kupić taki dzwon zeby miał 107 a wielofrez taki jak w 105/?

[ Dodano: 2008-09-28, 11:34 ]
    ?????????????????????

Anonimowy

Powinno być ok! Jeżeli masz minarelli i kupiłeś dzwon od minarelli to wieloklin powinien być taki sam (nieważne czy 107, 105). Może ta sr była z silnikiem piaggio? (raczej na pewno) bo w piaggio jest inny wieloklin i do minarelli już nie włożysz. Ja do siebie wkładałem 105, 107 i 112 i wszystko pasuje- warunek jest taki że musi być od tego samego silnika. Próbowałem włożyć od piaggio i nie pasował.

Anonimowy

ja mam malaguti a kupiłem od sr

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

powinno byc wszystko ok !!!! na pewno poprzedni wlasciciel wlozyl silnik piaggioi dlatego pwnie teraz nie pasuje sprzeglo i dzown :573: :573:

Anonimowy

Motomaster napisał:

ja mam malaguti a kupiłem od sr

Napisałem przecież, że ta sr musiała mieć silnik piaggio! Dlatego nie pasuje

Anonimowy

Jeśli była minarelli to musi pasować,w minarelkach masz albo 105 albo 107 frez jest taki sam tylko wielkość inna, i pewnie jest tak jak chłopaki mówią, że ta srka miała silnik od piaggio albo morini albo ki ch*j

Anonimowy

Ty koks to się nie odzywaj oszuście jebany kupiłem od niego gaźnik a miał byc jak nowy a przysłał jakieś gówno niesprawne NIE KUPUJCIE OD NIEGO NIC bo to oszust

Anonimowy

ja pakowal bez problemu dzwon z aeroxa do keewaya .. wszystko pasowało jak ulał 😛 dzwon minarelli > pasuje do wszystich silnikow minarelli i tych ktore sa na wzor dzwon p/g > pasuje tylko i wylacznie do silnikow p/g nie wcisniesz go nigdzie ani do peugeota ani do yamahy .. najlepiej wyslij zdjecie pompy albo wentylatora tego silnika to ci powiem jaki typ silnika to jest

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie