! Forum Skutery Dziwny problem.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Westorr Westorr 3 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Westorr
    Westorr
    Użytkownik

Witam, mam Chińskiego skutera 4t. I od kilku dni wcale nie chcę mi odpalić na zimnym silniku, gdy już odpali to można nim jeździć przez cały dzień i nie ma żadnej różnicy. A rano gdy chcę go odpalić to jest to naprawdę spory wyczyn. Świeca ma dobrą iskrę, gaźnik był czyszczony. Dodam,że dziś za rana zauważyłem,że gaźnik jest pusty tzn. nie ma w nim paliwa, a wczoraj przed wieczorem nim jeździłem i wszystko było ok. Co to może być ? Paliwo w baku jest. Proszę o pomoc! :/

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a nie kapie ci z tego gaźnika?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Rysio_Misio
    Rysio_Misio
    Użytkownik

Się tam… taka mała śrubka poluzowała (dekiel na spodzie gaźnika, albo na spuście z komory pływaka). Banał. ;PPP

„Trzymaj swoje szczęście za włosy, dopóki samo nie wyłysieje.”
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to by mu kapało wtedy

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Westorr
    Westorr
    Użytkownik

Nic się nie poluzowało 😉 Byłem u znajomego mechanika, gaźnik do wyrzucenia. W ogóle nie reaguje na ustawianie obrotów itp. Trzeba nowy kupować 🙂

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie