Dziwny dźwięk Yamaha Majesty 400

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Dziwny dźwięk Yamaha Majesty 400

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ZOW ZOW 3 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #669012

  Norbert Zawadzki
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam .
  Jakiś czas temu kupiłem yamaha majesty 400 2004 rok . Ala w tym miesiący zacząłem słyszeć metaliczne skutnieci3 od strony <u>wariatora</u> i okolic nie wiem skąd dokładnie. Dzieje się to podczas gdy ruszam jak i gdy skuter wrzuca na luz jak można to tak nazwać. Moz3 tu ktoś pomoże

  #669024
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 18 741

  pomoże zdjęcie pokrywy napędy i pooglądanie wtedy sytuacji, sprawdzenie stany rolek i luzów elementów.
  A najlepiej postaw go na nózke centralną i postaraj sie zlokalizować źródło.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

  Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
  #669115
  Zdjęcie profilowe ZOW
  ZOW
  Użytkownik
  • Postów: 184

  Metaliczne ^stuki^ w YP 400, zazwyczaj występują podczas… spinania napędu na sprzęgle bezwładnościowym/odśrodkowym. Taka to uroda tego motonga. 😉 Tak, pewnie sprzęgło zajechane! Nooo, raczej nie. 😉 * Rozbieranie tego dla samej wymiany filtrów, a są tam… całe trzy (lewy, prawy i ten od wariatora), można uznać za zwykłą konieczność serwisową, ale rozbieranie tego na tzw. ^pałę^, aby sobie coś tam… popatrzeć/zlookać/obczaić. Hmm? * No way! Pół dnia w plery, jak nic (plastiki, pierdolniki, etc.). Poważnie, taka to konstrukcja, ale to nic nowego jest, przecież serwisy też muszą zarabiać na kolejnych maluczkich. 🙂 * Jak się ^człeniu z danego wątku^, określi nieco bardziej, co mu tam… stuka, puka, brzęczy, rzęzi lub turkocze, wezmę to sam na klatę. A co tam, jesteśmy przecież tutaj, aby pomagać! Pomagajmy zatem! Ujeee!

  Ryży kłak. 😉
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie