Dziwny dźwięk Yamaha Majesty 400

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Dziwny dźwięk Yamaha Majesty 400

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ZOW ZOW 1 lat, 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #669012 Odpowiedź

  Norbert Zawadzki
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam .
  Jakiś czas temu kupiłem yamaha majesty 400 2004 rok . Ala w tym miesiący zacząłem słyszeć metaliczne skutnieci3 od strony <u>wariatora</u> i okolic nie wiem skąd dokładnie. Dzieje się to podczas gdy ruszam jak i gdy skuter wrzuca na luz jak można to tak nazwać. Moz3 tu ktoś pomoże

  #669024 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 642

  pomoże zdjęcie pokrywy napędy i pooglądanie wtedy sytuacji, sprawdzenie stany rolek i luzów elementów.
  A najlepiej postaw go na nózke centralną i postaraj sie zlokalizować źródło.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #669115 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe ZOW
  ZOW
  Użytkownik
  • Postów: 195

  Metaliczne ^stuki^ w YP 400, zazwyczaj występują podczas… spinania napędu na sprzęgle bezwładnościowym/odśrodkowym. Taka to uroda tego motonga. 😉 Tak, pewnie sprzęgło zajechane! Nooo, raczej nie. 😉 * Rozbieranie tego dla samej wymiany filtrów, a są tam… całe trzy (lewy, prawy i ten od wariatora), można uznać za zwykłą konieczność serwisową, ale rozbieranie tego na tzw. ^pałę^, aby sobie coś tam… popatrzeć/zlookać/obczaić. Hmm? * No way! Pół dnia w plery, jak nic (plastiki, pierdolniki, etc.). Poważnie, taka to konstrukcja, ale to nic nowego jest, przecież serwisy też muszą zarabiać na kolejnych maluczkich. 🙂 * Jak się ^człeniu z danego wątku^, określi nieco bardziej, co mu tam… stuka, puka, brzęczy, rzęzi lub turkocze, wezmę to sam na klatę. A co tam, jesteśmy przecież tutaj, aby pomagać! Pomagajmy zatem! Ujeee!

  Ryży kłak. 😉
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Dziwny dźwięk Yamaha Majesty 400
Informacje o Tobie: