Dziwne przerywanie w Inca street 50

Witam,
Tak jak w Temacie, Gdy odpale skuter, i dam go na stopke centralna, i daje mu Maxa gazu a on normalnie i nagle zaczyna przerywać, nie ma "ciągu" tylko przerywa.
I dodam tez ze, gdy jechałem ok 70 i potem miałem full gazu i tak choćby gazu niełapał tylko obroty maleja i mosze puścić manetke i jak załapie to Normalnie i gdy znow ok 70 to samo.

Dziękuje, i prosze o POMOC !!!

Witam.
Jak jechałeś 70 km/h i miałeś duszenie to tylko moduł. Zmień moduł na fabryczny lub kup nowy odblokowany.....

Pozdrawiam

Witam, WODZU
a jak kupie nowy to nie bd juz miał takich osiągów??
ok do tych 70km/h to modul a to ze postawie go na stopke centralna i daje gazu i przerywa to jaki to moze być powod?

Jeżeli kupisz nowy fabryczny to polecisz 60 max (bez blokady na wariatorze) Jak kupisz nowy odblokowany - polecisz 80 lub więcej - ale możesz napotkać problemy :) do Inki trudno trafić dobrze działający moduł. Sprawdzone na sobie :) ( na innej ince śmigał że hej a u mnie zonk). Metodą prób, błędów i kasy może dobierzesz dobrze działający moduł do inki.

hmm a takie 1 pytanie wiesz, moze gdzie taki moduł dostane?? (a jaki ty masz)

Kup moduł od Kymco. One pasują i są odblokowane. Ja taki mam od ZX i jest ok. Tylko wtyczki będą na kabelkach, a nie w module ale będą pasować.

hmmm.... na alledrogo jest ich troszkę.... ale jak trafić na mapę zapłonu twojej inki to nie wiem :( w tym pytaniu nie pomogę. Może KrzysiekP pomoże ale wątpię....

Kisiu1981,
Hmm ok od kymco ale czy jest to sprawdzone??
mam pewność, ze bd wszystko ok?

Kisiu1981 napisał:

Kup moduł od Kymco. One pasują i są odblokowane. Ja taki mam od ZX i jest ok. Tylko wtyczki będą na kabelkach, a nie w module ale będą pasować.

Też mam na kabelkach i mam problem... i co? Polecisz gościowi coś co nie wiesz czy na jego sprzęcie zadziała?

aha - napisz koledze że jeszcze adapter potrzebuje.... a i tak nie zagwarantujesz że ten ów modół zadziała w jego ince.

Ludzie!!!! Nie wiem czemu ale w ince nic nie pasuje . Nawet głupi pasek wedle norm gwarancyjnych miałem inny (KrzysiekP miał inny ) Rolki w specyfikacji miałem inne niż w wariatorze. Nie słuchajcie innych. Rozbierz, zobacz, próbuj.... Wszyscy to fachowcy...

WODZU, a mam tez pytanie co do tej blokady na wariatorze mowisz o tej tulejce tak??, bo ja dziś chciałem ściągnąć ten wariator ale nie umiełem go odkręcić ;/
i nie, wiem czy mam ta tulajke czy nie mam.
asz moze jakieś zdj, albo coś napewno wiesz o co biega z własnego dośiadczenia.

Dodam tez, ze to jest moj CDi modul taki posiadam:
http://allegro.pl/modul-cdi-minarelli-radiator-sport-tuning-zaplon-i2470598582.html

Damian966 napisał:

WODZU, a mam tez pytanie co do tej blokady na wariatorze mowisz o tej tulejce tak??, bo ja dziś chciałem ściągnąć ten wariator ale nie umiełem go odkręcić ;/
i nie, wiem czy mam ta tulajke czy nie mam.
asz moze jakieś zdj, albo coś napewno wiesz o co biega z własnego dośiadczenia.

Jeżeli nie ściągnąłeś tulejki z wariatora to inca nie może iść powyżej 45km/h - chyba że zapuściłeś ściemę że idzie 70.... Chyba że sklep w którym kupiłeś skuter postąpił niezgodnie z prawem......

Co do fotek to wpisz w szukajce - tulejka wariatora lub zapytaj o to wujka google.

Damian966 napisał:

Dodam tez, ze to jest moj CDi modul taki posiadam:
http://allegro.pl/modul-cdi-minarelli-radiator-sport-tuning-zaplon-i2470598582.html

Też taki mam......

A widzisz ;) to mamy takie same i wadliwe, a co do tej blokady na wariatorze, mowisz o tej tulejce tak?
masz moze, jakieś zdj jak ty to u sb zdejmowałeś i jak odkręciłeś ten nieszczęsny waraitor, ja dziś probowałem, ale nic;/

Damian966 napisał:
masz moze, jakieś zdj jak ty to u sb zdejmowałeś i jak odkręciłeś ten nieszczęsny waraitor, ja dziś probowałem, ale nic;/

Nie mam zdjęcia.Ja pojechałem do mechanika dałem piwo i użyłem klucz pneumatycznego. Jak nie stać cię na mechanika lub nie masz go w pobliżu to zapytaj córkę wujka google - yotube. (tylko..... wariator w ince jest znów inny niż w 99% skuterów.....)

na mechanika stać, mam pobliżu, ale po co dawać kase jak mozna samemu i właśnie tu jest ten problem, ze bez klucza pneumatycznego ani rusz;/, więc chyba bd musiał jechać do tego mechanika ;)
A właśnie a ty wymieniałeś juz moze sprzegło?? bo mi to juz tak dziwnie coś strzela wieć bd musiał wymienić na sportowy w sierpniu wymienie ;)) a wiesz moze jaki tam jest 107 czy 108?

Damian966 napisał:

Kisiu1981,
Hmm ok od kymco ale czy jest to sprawdzone??
mam pewność, ze bd wszystko ok?

Jeżdżę na nim od listopada i jest ok. Lepiej mi zapala, bo pewnie podaje lepszą iskrę. Zrobiłem już na nim z 1500 km. Owszem, jest na kabelkach ale pasował. Trzeba było dać jescze kabeleka jak mówisz, Wodzu ale działa. I jest lepszy niż fabryczny. To tyle w temacie.

Damian966 napisał:
A właśnie a ty wymieniałeś juz moze sprzegło?? bo mi to juz tak dziwnie coś strzela wieć bd musiał wymienić na sportowy w sierpniu wymienie ;)) a wiesz moze jaki tam jest 107 czy 108?

Nie, jeszcze nie. A jest sportowe sprzęgło do inki? :) Co znaczy 107 czy 108? Jak będę wymieniał sprzęgło to po odkręceniu ci napiszę. Ponieważ jak napisałem wcześniej - już nie wierzę dobrym doradcą i specyfikacji InterCarsu.

Dobrze kisiu, a ile dałes za ten modul???

Kisiu1981 napisał:

.... Lepiej mi zapala, bo pewnie podaje lepszą iskrę..... To tyle w temacie.

Akurat u mnie podstawowy problem to odpalenie..... Później inne problemy....