dziwna maz w gazniku skuter 2t

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #299650 Reply
    jajecznica1995
    Użytkownik
    • 1

Witam mam skutera od nowosci i ostatnio mam problemy z nim poniewaz czesto sie dosc zaciera co jakies 300km i gaznik tez czesto sie zapycha dziwna zoltobiala mazia ktora jest na zdjeciach czy mozecie mi powiedziec co to jest za maź i jak tego sie pozbyc i czy ktos moglby mi dosypac czegos do baku ? silnik tego skutera to 50 cm 2t
    Tu sa zdjecia tej dziwnej mazi z gory dziekuje za pomoc 🙂
    http://imgur.com/mBFVqvj
    http://imgur.com/qK4YlqI
    http://imgur.com/WS4XS8G
    http://imgur.com/ynM8MpF

#299651 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

co 300km wymieniasz zatarty cylinder?

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#299665 Reply
    jajecznica1995
    Użytkownik
    • 1

ostatnio tak i wlasnie juz nie wiem co sie dzieje z tym skuterem i tak mysle ze ktos zlosliwy moglby dosypac cos do baku

#299668 Reply
    Dziadek_z_Kielc
    Uczestnik
    • 0

I widzisz, wombatowaty, młody ma argumenty. I weż ty je jemu teraz odeprzyj. Albo lepiej… uzasadnij. 🙂

#299670 Reply
    jajecznica1995
    Użytkownik
    • 1

ja poprostu chce sie dowiedziec 🙂 a mowie ze moglby ktos dosypac bo czesto kluczyki zostawiam wiec wiekszosc ma latwy dostep do baku 🙂

#299671 Reply
    Dziadek_z_Kielc
    Uczestnik
    • 0

Pewnie dosypali ci cukru do paliwa. Ale przecież cukier zawsze krzepi. Trudno orzec. :/
    ^
    A jak dosypali ci tam piasku?
    ^^
    Ciekawa jest to sprawa, a i kolegi też ma same fajne.
    Obiłeś już któremuś… barbakan, albo chociaż z… ^liścia pokoju^ zapodałeś?
    Czasami warto. 😉

#299672 Reply
    jajecznica1995
    Użytkownik
    • 1

wiesz czesto pod sklepem stoi z kluczykami 🙂 ale jesli to cukier to trzeba wyczyszczac wszystko bak wezyki gazniki itd ?

#299673 Reply
    jajecznica1995
    Użytkownik
    • 1

aaa jeszcze chcialbym dodac ze jak wyczyscilem spod gaznika co jest tam plywak to z tej mazi zrobila sie jakas sucha substancja i słona

#299675 Reply
    Dziadek_z_Kielc
    Uczestnik
    • 0

Widać gołym okiem, że to nie był cukier. To była… sól Julian. Kamienna.
    ^
    Wyczyść i poskładaj to tak, żebyś się tego nie wstydził i żeby to działało, jak na chiński silnik 2T przystało.
    ^^
    Już szykuj swoje rączki na figlarne… wielkanocne zajączki. I każdemu z ^liścia sałaty^. Obowiązkowo. 😉

#299676 Reply
    jajecznica1995
    Użytkownik
    • 1

ok dzieki wielkie i chcialbym przypomniec ze to nie chinczyk tylko to jest 9letni skuter romet ktory ma silnik od yamahy i ma 38tys km przejechanych 🙂

#299677 Reply
    jajecznica1995
    Użytkownik
    • 1

a wyczyscic ten gaznik benzyna moze ropa ? czy jest jakis specjalny specyfik na takie czyszczenie ? 🙂

#299679 Reply
    Dziadek_z_Kielc
    Uczestnik
    • 0

Aha, a to i fabrykę Hondy też pozdrów, bo tutaj też są… same klony (klauny czasami). A i jurne ^Smyki^ same bokami… czasem latają. 😉
    *
    Ciekawe klimaty, przyznaję. Jak mało kiedy. 😛

#299680 Reply
    jajecznica1995
    Użytkownik
    • 1

ok a czym wyczyscic najlepiej ten caly uklad paliwa w takim razie od tej soli ?

#299705 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1

Zlizywałeś osad z gaźnika…? Nie masz co lizać…?

#299720 Reply
    jajecznica1995
    Użytkownik
    • 1

aaa nie mozna wziac na palec i dotknac jezykiem ? serio to takie trudne ?

#299724 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1

Nie, to bardzo łatwe. Dzieci nawet psie gówno podnoszą z ulicy i ładują sobie do buzi. Tylko ty sam nie jesteś pewny, co to jest, więc wprowadzanie substancji nieznanego pochodzenia do organizmu nie jest najrozsądniejszym zachowaniem. A jak to nie cukier, sól, czy osad z oleju, tylko jakieś inne świństwo wlane przez dowcipnisia powoduje wytrącanie takiego szlamu (kret, domestos, roundup…)? Może być żące, toksyczne… I co, na język…? Picie benzyny i oleju silnikowego to też nie najlepszy pomysł… Rozumiem wziąć na palce, powąchać, ale do pyska? Po co?

#299747 Reply
    jajecznica1995
    Użytkownik
    • 1

ehhhh dotknac jezykiem a polykac to dwie rozne sprawy … i ja ten post zrobilem o gazniku a nie czego mozna dotykac jezykiem a czego nie …

#299748 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1

Ja cię nie będę uczył co warto brać do buzi, czego nie wypada, a czego się nie powinno. To było wyrażenie troski, żebyś się jakimś gównem nie przytruł. Wisi ci to, to mnie tym bardziej. Dotykaj językiem czego chcesz.

#299751 Reply
    Dziadek_z_Kielc
    Uczestnik
    • 0

Łysy, pozdrów Maksia. Jesteście już w jednej lidze. Niby wysoko, ale nadal jednak całkiem nisko. Wiem, trudno się wkupić.
    *
    Jest jak jest i czymś się trzeba zasłużyć, na ten… drugi stopień wtajemniczenia u Hamburgerów.
    Robienie chlewu gdzieś indziej, zawsze jest… ^in plus^.
    *
    Grunt, że nikt nic nie widzi i nic o tym nie wie. ;PPP

#299753 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

No skojarzenie z waszej rozmowy jwst tylko jedno:D
    'dotknac jezykiem a polykac to dwie rozne sprawy’
    'Ja cię nie będę uczył co warto brać do buzi, czego nie wypada, a czego się nie powinno’
    no ludzie dzieci to czytają:D

#299757 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1

To może Ty Paci napisz, żeby dzieci jęzorem nie sprawdzały: jaki mają olej w silniku czy przekładni, smary w łożyskach, czy w zbiorniku jest ropa, czy benzyna, czy ma 95 czy 98 oktanów, napięcia na aku, temperatury tłumika i czy aby klocki nie zawierają azbestu… 🙁
    No chyba, że sam tak sprawdzasz…?

#299759 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

Co tak się uniosłeś, niech liżą co chcą jak dorosną nie takie rzeczy będą lizać:D

#299763 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1

No właśnie nie do końca, bo się nałykają jakiegoś gówna chemicznego, metali ciężkich, toksycznego ścierwa i albo wątroba i nerki wysiądą, albo w wieku lat 25 raka będą leczyli. Pewnie, to ich życie, ale reszta będzie płaciła za leczenie takiego eksperymentatora. A to o czym Ty piszesz i myślisz, to już zupełnie inna bajka, produkty organiczne, trzeba tylko rozsądnie dobierać partnera 🙂

#299769 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

Wpierw to niech przestaną jarać dopalacze bo fifka takiego świństwa to jak by cały slinik łącznie z wydechem od środka w tirze wylizał a potem się będę przjmował gaźnikiem od komarka:D

#299770 Reply
    Dziadek_z_Kielc
    Uczestnik
    • 0

A to… Łysy już się tutaj nie podkłada? Dobrze wiedzieć.

#299774 Reply
    Krupek
    Uczestnik
    • 7

Arasz wszystko jest dla ludzi nawet ten cumshot w gaźniku xD zresztą dzisiejsze żarcie niewiele się różni od dostępnej chemii

#299776 Reply
    jajecznica1995
    Użytkownik
    • 1

smieszni jestescie ludzie ja was sie chcialem spytac o co biega z gaznikiem a wy z takimi tekstami jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia to sie nie odzywajcie …. i na temat prosilbym sie udzielac

#299780 Reply
    Krupek
    Uczestnik
    • 7

Pozostaje ci spuścić i podlać wachą kwiatki przepłukać benzyną ekstrakcyjną zbiornik,przewody i gaźnik filtr paliwa najlepiej kupić drugi i poszedł podrywać ekspedientki w spożywczaku 😀

#299781 Reply
    Dziadek_z_Kielc
    Uczestnik
    • 0

Łysy, Łysy, Łysy… :/
    ^
    I łysy i desperat zarazem. A jak stosunki z żoną? Kiedyś były. Można i tak. ;P

#299811 Reply
    jajecznica1995
    Użytkownik
    • 1

Krupek wielkie dzieki nareszcie na kogos normalnego trafilem 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: dziwna maz w gazniku skuter 2t
Twoje informacje:

Back to top button