Dziwna kontrola policyjna

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #619983 Reply
    Samson
    Uczestnik

Cześć,

W święta miałem kontrolę policyjną:) Mam Rometa z-xt 50, standardowo dowód rejestracyjny, ubezpieczenie i prawo jazdy poprosili. Na pytanie o prawko powiedziałem, że nie mam bo to 50ccm i wystarczy dowód osobisty. Panowie policjanci dziwnie się na mnie popatrzyli i zaczęli oglądać motorower. Byli bardzo zdumieni, kazali mi dmuchnąć i poczekać. Za 5 min przyjechała drogówka, która oglądnęła mój motorower, długo przyglądali się silnikowi. Coś pogadali miedzy sobą, przeprosili i pozwolili jechać dalej. Czy spotkaliście się z taką kontrolą??

Dla mnie dziwna.

#619984 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster

Pewnie dlatego, bo Romet z-xt 50 wygląda na 125 🙂

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#620010 Reply
    Samson
    Uczestnik

Prawdopodobnie tak, ale pietra miałem, że coś nie tak. Teraz będę czół się pewniej przy kontroli.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Dziwna kontrola policyjna
Twoje informacje:

Back to top button