Dzisiaj, czyli o znaczeniu słowa zawczasu.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego Dzisiaj, czyli o znaczeniu słowa zawczasu.

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 3 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe serpent
    serpent
    Użytkownik

5:50 Wstaje, pierunem szykuje się do jazdy.
    6:03 Wyjeżdżam spod domu, kierunek: WORD.
    6;31 Spotykam się z instruktorem i innymi kursantami, rozpoczynamy przed egzaminową jazdę.
    8:30 Jesteśmy na placu, dowody w rekach, morale wysokie.
    Jestem trzeci na czterech do przystąpienia do jazdy. Wszystko wychodzi. Egzaminator jest genialny, nie robi tajemnicy z prędkości przejazdu, i nie czepia się. Wszystko miód malina. Jeden drobny błąd, zapominam machnąć głową startując z górki, co natychmiast poprawiam.
    Wszyscy z placu wyjeżdżają, wiec jedziemy na miasto. Tym razem jadę ostatni. Koledzy, jeden, drugi, trzeci zdają.
    W końcu siadam na Gladiusa, 25 minut później z szerokim bananem na twarzy parkuje. Egzamin zdany.

A wiec w drogę, do wydziału komunikacji, by zamówić moje nowe prawko. Pyrkam sobie skuterkiem przez miasto.
    Wtem, zauważam jadący stosunkowo wolno samochód, ulica dalej czysta, wiec zapada decyzja, wyprzedzam.
    Wrzucam kierunek i ochoczo zmierzam w kierunku lewej krawędzi mojego pasa.
    Ledwo tam dotarłem, przekraczam już przerywaną linie i rozpoczynam manewr gdy ta psiakrew przede mną wrzuca nagle lewy kierunkowskaz i natychmiast skręca.
    Hamowanie to gwarantowana kolizja, ratuje się otwierając manetkę, jakimś cudem wyprzedzam i kończę manewr na chodniku.
    Nienawidzę takich debili. Dlaczego włączasz kierunkowskaz w momencie kiedy już na dobra sprawę do niczego nie służy a nie zawczasu jak pan ustawodawca przykazał?
    Ale nic, zdałem, nic mi tego dnia nie zepsuje.

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

SERPENT, gratulacje!!!
    Co teraz…? Jakie plany motocyklowe?

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    serpent
    Użytkownik

Wyjazd do Karpacza, gdy tylko dostanie kartkę.
    Mam od dłuższego czasu zamiar wejść na Śnieżkę. 🙂

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Dobrze, że nie wjechać… :-)))

serpent
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Ułańska fantazja… Temu się nie udało, bo go niedźwiedź ze ścieżki zrzucił :-)))

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie