Działać, działać ;)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Działać, działać ;)

Ten temat zawiera 121 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 122 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Chłopaki jak zauwazyliśc mniej wchodze na forum ostatnio, bo nie mam czasu. trochę ogarne zawsze ale ogolnie widzę ze jest syf okropny.
    wiec wezcie się do roboty.
    tematy ktore po nazwie tematu nic nie mowia o ich tresci albo zawieraja 1-2 wyrazy usuwac bez czytania.
    sypac warnami nowych i przenosic tematy ze zlych dzialow.
    nowi się znowu strasznie panosza zrobcie z nimi porzadek,
    jak sobie nie radzicie to mam kandydata na moda jakby bylo za mało.
    chociazby tymczasowo,
    na mnie juz nie mozecie liczyć na tyle roboty co wczesniej bo po prost nie mam czasu tyle.
    spisywac się spisywac ;;) jak ktos nie chce byc modem bp to za duzy pbowiazek to piszcie a nie badzcie modami aby dla rangi.
    to chyba tyle.
    teraz czekam na odpowiedz kazdegfo moda ze przyjal to do wiadomosci 😀
    buziaki lobuzy :* xD

Anonimowy

ZAMYKAM !

😀

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

rudy warn 😀

Anonimowy

Dobra ja ostatnio tez się opierdalam trochę xD ale będę cała noc siędział i ogarnę trochę tego syfu

Anonimowy

KruczKu dla nas ( modów ) nie ma różnicy czy temat jest otwarty czy zamknięty więc zamykam again :DD

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

gupek 😛

Anonimowy

Przyjąłem ; bez odbioru 😆

btw dalej największy syf jest tun mech. … Kruczek, a nowych gnębić do banów, czy tylko tak do 2, żeby się nie zniechęcili do forum?? (szczerze, to jak widzę kolesia 0 postów i pyta o swojego chinolca, to tylko szukam za co mu warna sprzedać 😀 )

Anonimowy

nowych trzeba kocić bo syf robią okropny.
    sypac warny nawet za dosc drobne rzeczy 😉

Anonimowy

Ja połowe tematów muszę do to czy tamto wysyłać..
    teraz się wezmę bo były testy i jeszcze brak neta przez ostatnie dni, dopiero naprawiłem;)

Anonimowy

podly ale właśnie w to czy tamto jest straszny syf tez.
    polowa tematow ktore sa nowe juz byla.
    rypac warny a tematy do kosza.
    co z tego ze będziemy mieć 5498632829034 tematow jak tylko 1000 będzie w ogole się nadawac i będzie pomagac.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 122 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie