Dział "Nasze skutery" - mój skuter.

Jako że zajmuje się głównie dłubaniem przy autach , to podpatrując inne fora motoryzacyjne w których aktywnie uczestniczę dziwi mnie fakt że tutaj nie ma działu poświęconego opisywaniem swojego skuterka i modyfikacji. Chodziłoby o to żeby każdy mógł w tym dziale założyć swój temat i opisywać ( załączać fotorelację ) wszystkie wymiany (tuningowe i nie tylko ) , mogłoby to pomóc wielu innym użytkownikom w wyborze i ewentualnym montażu części.
Tak sobie myślę czy wogóle ktoś by poparł takowy pomysł ?

Pomysł może i dobry, ale budowa skutera (50ccm i nie tylko) jest tak banalnie prosta, że wystarczy kilka słów i każdy wie co i jak ma robić.
'Manuale' zawsze można dołączyć, tylko czy komuś będzie się to chciało robić? :)

na tym forum brak administratorow ..

Chciałeś powiedzieć moderatorów.

Bo Administrator to jest zwykle jeden.

maxell jasne masz rację , ale nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Wiem że 50 są proste jak konstrukcja cepa , lecz dla młodszych użytkowników, zaczynających przygodę z motoryzacją to zupełnie nowe rzeczy. Druga rzecz która tyczy się takich jak ja , mianowicie chodzi o części tuningowe / modyfikacje mechaniczne. Można by podpatrzeć u kogoś jaki setup ma , na jakich częściach i jakie problemy napotkał , naprawdę to dużo pomaga.

A dział "wasze jednoślady"?