Dział kontakt -po ..uja?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #54044
    WODZU
    Użytkownik
    • 71
    • 1 204Postów:

    Jakieś 3 tygodnie temu spotkaliśmy się z ekipą na skuterach, niepowiem ale poznaliśmy się na skuterowo.com. Jedna osoba zadała pytanie – czemu jeszcze tu wchodzimy? (user od początku) – odpowiedziałem – dla ludzi. On do mnie – ha,ha,ha… Wkurzyłem się… ale po 5 minutach nadeszła refleksja. Fakt, na początku była rodzina skuteromaniaków, ojciec prowadzący odpowiadał, odpisywał w tematach co chwila, udzielał się, my sie udzielaliśmy….. a teraz…. Leszek nie odpisuje na emaile, nie udziela się na forum, olał wszystko. Ktoś drugi mnie naprowadził – gość rozkręcił interes i teraz liczy kasę a leszcze niech się wypowiadają – komercha pełną gębą.. Nie przytoczę innych słów 🙂
    Ogólnie teraz wchodzę tu z sentymentu , nie ma opieki Leszka itp. Leszku – jak podajecie meila do kontaktu to raczcie odpowiedzieć (chociaż – wal się) a nie ignorujcie użytkowników portalu który nabija Ci portfel. Mam nadzieję że nie zostanę zbanowany jak Pietro, ten który głosił prawdę…

    Pozdrawiam

    #54046
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Nie tylko Ty tak myślisz WODZU. Trafiłeś w sedno.
    Pozdrawiam.

    #54047
    WODZU
    Użytkownik
    • 71
    • 1 204Postów:

    madi napisał:

    Nie tylko Ty tak myślisz WODZU. Trafiłeś w sedno.
    Pozdrawiam.

    Witam.
    Może trafiłem w sedno ale warto naświetlić to że władcy skuterowo olewają użytkowników – obrośli kasą jak SLD i już nie liczą się ludzie i ich pytania… To tylko Polska –

    “Jak Ci coś wyjdzie i się nachapiesz to chapaj dalej, na konia wszedłeś szybko (mając plecy)…..olej resztę…. ale jak spadniesz z tego konia (ludzie którzy cię wożą) to wpadniesz pod koło wozu…” To było słowo do ….

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button