Dysze do 120 cc

Witam serdecznie.

Jaka dysze główna polecacie dla takiego zestawu?.
Silnik:Lifan 120
Gaźnik: Mikuni 25mm
Filtr powietrza:
Wersja 1
Wersja 2
Wersja 3

Dla czego trzy wersje? Chce przetestować który będzie lepszy. Ten w wersji drugiej chce przetestować z tą osłoną i bez. Jeżeli do jakiejkolwiek wersji (lub też niezależnie od tego jakie wybiorę) będę musiał dać inną niż standardową dyszę główna czy też pozostałe, to proszę o napisanie jaką mam dać i jeżeli mogę to proszę link do jakiejś stronki gdzie mogę je kupić.

Pozdrawiam

wszystkie te filtry zadziałają tak samo w zasadzie i do każdego z nich zapewne bedziesz musiał wymienić dysze tylko pewnie na inną. te słony troche ograniczaja przepływ powietrza ale ponieważ mają dużo dziurek to i tak pewnie ich czynna średnica jest większa niż wylot z filtra - wiec i tak jest tam z nadmiarem.
Jaką masz dać dysze powie ci tylko wróżka.

Czyli co? Kupić kilka dysz i testować?

dokładnie

Ok, tak zrobię, a powiesz mi, jak szukać tej dyszy? Bo np na stronie gmoto.pl są różne nazwy, teraz cholerka wie które to, i czy w ogóle są tam takie do mojego gaźnika.

W ogóle nie mogę znaleźć w internecie dyszy głównej. Czy to allegro, czy inny sklep, nie ma nigdzie dysz głównych do tego modelu. Jedynie co widzę to wolnych obrotów. Ktoś coś morze znalazł, lub wie jakie inne mogę zamontować?