Dymi ostro z odmy(otpowietrznika) 4t

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    hades1988
    Użytkownik

Witam. A wiec tak jak w temacie, dym dmucha mi z odmy i pluje lekko olejem, stało się to po tym jak wracałem kiedyś z pracy i olej wylał się do filtra powietrza właśnie przez odmę tym wężykiem.Opisywałem to we wcześniejszym temacie ale tamten głownie był do stukotu po wymianie cylka. Wiem ze mogą być to zawory, ale wymieniłem tłok, cylinder, uszczelki, głowice i to samo dalej jest, obydwa zawory ustawione na 00,5, wydechowy ciut luźniej. Rozrząd dobrze ustawiony litera T była zachowana przy wymianie.
    Proszę o rade bo sam już nie wiem co to może być?

hades1988
    Użytkownik

Nikt naprawdę nie wie co mu dolega?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

dzokej
    Użytkownik

Problem z pierścieniami (przepuszczają) i spaliny dostają się do silnika i dlatego wylatują z odmy. To jest moje zdanie i raczej tak jest.

hades1988
    Użytkownik

Ale wszystko jest nówka nierdzewka, pierścienie zakładałem już co 180 i 120 stopni i nic to nie dało, a z wydechu nie kopci…

Nikt2406
    Uczestnik

Jak dla mnie nieszczelna glowica ktora przepuszcza spaliny i wylatują odmą

Wombat
    Moderator

TAK!

i na pewno PO SIEDMIU LATACH od ostatniego posta to bardzo sie tu przyda ta informacja

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button