Dymi ostro z odmy(otpowietrznika) 4t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Toros Dymi ostro z odmy(otpowietrznika) 4t

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 8 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe hades1988
    hades1988
    Użytkownik

Witam. A wiec tak jak w temacie, dym dmucha mi z odmy i pluje lekko olejem, stało się to po tym jak wracałem kiedyś z pracy i olej wylał się do filtra powietrza właśnie przez odmę tym wężykiem.Opisywałem to we wcześniejszym temacie ale tamten głownie był do stukotu po wymianie cylka. Wiem ze mogą być to zawory, ale wymieniłem tłok, cylinder, uszczelki, głowice i to samo dalej jest, obydwa zawory ustawione na 00,5, wydechowy ciut luźniej. Rozrząd dobrze ustawiony litera T była zachowana przy wymianie.
    Proszę o rade bo sam już nie wiem co to może być?

hades1988
    Użytkownik

Nikt naprawdę nie wie co mu dolega?

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe dzokej
    dzokej
    Użytkownik

Problem z pierścieniami (przepuszczają) i spaliny dostają się do silnika i dlatego wylatują z odmy. To jest moje zdanie i raczej tak jest.

Pozdrawiam Dżokej i Lewa w Górę
    hades1988
    Użytkownik

Ale wszystko jest nówka nierdzewka, pierścienie zakładałem już co 180 i 120 stopni i nic to nie dało, a z wydechu nie kopci…

Zdjęcie profilowe Nikt2406
    Nikt2406
    Użytkownik

Jak dla mnie nieszczelna glowica ktora przepuszcza spaliny i wylatują odmą

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

TAK!

i na pewno PO SIEDMIU LATACH od ostatniego posta to bardzo sie tu przyda ta informacja

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie