Dylemat zostać przy 4T czy przejść na 2T

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Dylemat zostać przy 4T czy przejść na 2T

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe MoTo RIder MoTo RIder 1 lat, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Mam obecnie Torosa El Diablo Cały napęd wymieniony reszta seria i zastanawiam się czy zostać przy nim wymienić sobie jeszcze cylinder i tłumik i opony na lepsze czy przejść na 2T typu Yamaha Jog,Aerox , Suzuki Katana ? Z tym że w 2t odrazu do wymiany napęd i tłumik. Sam nie wiem 🙁

Zdjęcie profilowe MoTo RIder
    MoTo RIder
    Użytkownik

Wiesz w 2t będzie więcej spalał na setkę. Dwusuwy są dynamiczniejsze od 4-suwów. Jeśli nie żal ci kasy na paliwo to myślę , że to sensowna zmiana .

MoTo RIder
    Użytkownik

2 – suwy są też głośniejsze

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Głos mi nie przeszkadza i własnie w tym senk że musiał bym wydać jakieś 3 tys. na 2t. Znalazłem katane 2009 LC za 1700 zł wersja Movistar. trzeba gaźnik zrobić reszta jest ok ale wiadomo że wariator rolki itd. chce kupić firmowe.

MoTo RIder
    Użytkownik

Zależy czy jesteś przywiązany do swego skuterka . Mógłbyś troszku poczekać , pozbierac i kupic jakiegos innego jednoślada …

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie