Duży skuter - co wybrać.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Duży skuter - co wybrać.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #684084
  Zdjęcie profilowe Synek
  Synek
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Cześć. Koledzy potrzebuję Waszej pomocy. Poszukuję swojego pierwszego jednośladu. Zdecydowałem się na używany skuter 125cm3. Musi być przede wszystkim wygodny/duży , ale przy tym dobrze jakby rozwijał w miarę duże prędkości.
  Pojawia się tutaj moje pytanie bo budżet dość niski (6000zł), szukać jakiegoś noname-a ale jak najnowszego czy jednak markowy (Suzuki, Yamaha) ale już wiekowy ? Na co zwraca się przede wszystkim uwagę przy zakupie skutera ? Jak ocenić jego stan ? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

  #684095
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 128

  a twój poprzedni temat dokładnie tym samymm to już ci sie nie podoba?
  mamy całą dyskusje powtórzyć? to jakaś forma rozrywki? Jakaś tradycja że co roku w czerwcu zakładasz temat o skuterze za 6000z?

  https://www.jednoslad.pl/forums/topic/jaka-125cm3-na-poczatek-max-6-tys-zl-uzywka/

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Temat ‘Duży skuter - co wybrać.’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.