keeway huricane – problem z blokadami

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis keeway huricane – problem z blokadami

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe przemcio1211 przemcio1211 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe przemcio1211
    przemcio1211
    Użytkownik

Witam mam taki problem z moim keeway huricane poniewaz mam sciągniete blokady i leci mi tylko 40-45 km/h i jak jade z jakies gorki to mi go hamuleje tak jakby tłumnik to znaczy tak jakby go przerywało..Prosze pomożcie..

Zdjęcie profilowe Flipperek
    Flipperek
    Użytkownik

zdejmij cylinder prawdopodobnie masz na cylindrze na wylocie do tlumika polowe przytkana musisz to wybic i bedzie lepiej szedl

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Wychodzi na to że masz jeszcze jakąś blokadę. Wymieniałeś moduł CDI ? Na rozgrzanym silniku postaw skuter na stopkę centralną z tylnym kołem w górze i daj mu gazu i słuchaj czy silnik będzie na wyższych obrotach przerywał – jeśli tak to moduł jest blokowany. Uważaj aby skuter nie spadł Ci ze stopki bo wystrzeli z miejsca jak rakieta 🙂

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    przemcio1211
    Użytkownik

Nie wymieniałem modułu CDI, juz tak robiłem i słychac od czasu do czasu przerywa to ten mofuł CDI trzeba wymienic.?

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

W hurricane CDI nie jest blokowany to będzie wina takiej rurtki w filtrze powietrza wyjmij ją i ma być. A spalanie jakie masz? 5l/100km?

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    przemcio1211
    Użytkownik

a ta rurak znajduje sie w filtrze powietrza ? jakies 5l/ 70 km tak jakos.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie