Duży porządny Wloch/Japoniec do 4tyś

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Duży porządny Wloch/Japoniec do 4tyś

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Majk1984 Majk1984 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Majk1984
    Majk1984
    Użytkownik

Dziękuje Wam za pomoc w wyborze ! naprawdę jesteście bardzo pomocni !
    Wróciłem z wakacji i nadal szukam skuta…
    Dojazd do pracy 50km w obie strony – ma być oszczędny i niezawodny.
    Coraz bardziej jestem przekonany tylko do Piaggio NRG POWER lub Gilery Runner bo wyglądają naprawdę imponująco i to włoszczyzna więc najlepsze podobno no i chłodzone cieczą 🙂
    Mam na oku to:

Gilera Runner SP koleś mówi że mi go może nawet przywieżć, że to nie problem a mam do niego 150km kurde:P ale zakochałem się w Gilerce…już wcześniej myślałem o takiej tylko 2lata starszej i sprzątnięto mi ja sprzed nosa tak jak Elystara 🙁

Piaggio NRG POWER też się w nim chyba zakochuję coraz bardziej… choć gilera ma ten most środkowy co jej dodaje sporo jednak:)

No i co? poradzcie coś proszę was ! bo za niedługo przyjdą zimne dni i deszcze i będzie kupa ;/

Zdjęcie profilowe ziom_sony
    ziom_sony
    Użytkownik

Ja bym brał tą Gilerkę, cena jak dla mnie to okazja . Jeśli jeszcze wahasz się to może weź pod uwagę Yamahę Aerox.

Zapraszam do galerii moich fotek !

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Majk1984
    Użytkownik

Zastanawiam się tylko czy to będzie ekonomiczne? i czy nie będzie chałasowało za bardzo bo jak widzę te niektore skuterki jak „buczą” strasznie to masakra by było takim jeżdzić…

Zdjęcie profilowe ziom_sony
    ziom_sony
    Użytkownik

no to są 2T więc zawsze swój hałas robi, ale jak jest orginalny tłumik, a nie jakis tuningowy/wymieniany to aż takiego hałasuscigacza nie będzie miał

Zapraszam do galerii moich fotek !
    Majk1984
    Użytkownik

no bo to dość ważne by nie pobudzić pół osiedla ruszając codziennie do pracy o 6… te babuszki by mnie chyba pozabijały 😛 no i wiocha na takim odkurzaczu jeżdzić co to więcej hałasu robi niż jedzie:P

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie