! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Duże spalanie .

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam prawie full sporta , gaźnik wyregulowany a skuter mi spalił cały bak (5l) w 50 km , tylko to nie było ciągła jazda tylko krótkie odcinki ale i tak to za dużo co może być spowodowane tak dużym spalaniem ? Kompresja jest w jak najlepszym porządku , gaźnik 19mm dysza 90 .. I tak ma objawy jakby miał za małą dysze , czy przyczyna takiego spalanie może być brak wolnych obr ? bo zgubiłem śrube i skuter ma cały czas minimum 4000obr … Pomżcie bo tak nie da się jeździć ze strachem że zaraz gdzieś benzyna mi się skończy . A no i jeszcze jedno żadnych przecieków baku ani gaźnik nie zaobserwowałem ….

Anonimowy

kamil102 napisał:

czy przyczyna takiego spalanie może być brak wolnych obr ? bo zgubiłem śrube i skuter ma cały czas minimum 4000obr

No pewnie, że tak … choć to i tak za dużo jak na moje :/
    Robiłeś dokładne pomiary czy mówisz „na oko” ?

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Nie masz śruby wolnych i śmigaszł Silnik w ten sposób bierze lewe powietrze.

Anonimowy

No bo jak jeździsz na takie krótkie odcinki tzn. odpalisz przejedziesz ten 1-2km i zgasisz i jeszcze bez wolnych to wiadome że dużo pali jeszcze przy tuningu..
    Ale ogarnij ten gaźnik bo może też przez te obroty ci tak dożo pali

Anonimowy

No nie mam śruby obr ale zamiast niej jest inna wkręcona co pasuje wiec lewego nie łapie :p

No bo płacić w sklepie 17 zł plus 20 zł za przesyłke to trochę śmieszne jest a u mnie w pseudo motocyklowych ni ma :/

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Zobacz na aukcjach, gdzie przesyłka wyniesię Cię z 8zł za list.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie