"Duszący się" motorower

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery "Duszący się" motorower

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Rider Rider 1 lat, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Squerg
    Squerg
    Użytkownik

Witam , mam problem z Yamahą DT50x z 2007 roku którą posiadam niecały miesiąc
    Otóż kiedy wczoraj jechałem przez pola zaczął się jakby dusić jakby nie dostawał paliwa. Wróciłem do domu oglądałem kranik ale paliwo z kranika leci płynnie. Wygląda to tak moge go odpalić ale kiedy dam mu gazu to wchodzi na obroty do jakiś 5000 obr i sie dusi wogóle nie słychać pracy silnika gdy popuszcze gaz to znowu silnik „odżywa”,na niskich obrotach też pochodzi jakis czas i gasnie ale gdy ruszam delikatnie manetką i delikatnie dodaje gazu motorower nie gaśnie. Udało mi się go wczoraj wkręcić na wysokie obroty i wtedy nie dusił się ale to nic nie pomogło Niedawno wymieniałem swiece poniewaz stara nie dzialala

Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Reguluj gaznik 😉

Gerard Furmanek

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie