dusi przy dodawaniu gazy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis dusi przy dodawaniu gazy

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe monek100 monek100 7 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe bendek
    bendek
    Użytkownik

witam mam probem z baotian dusi mi go jak jest ciepły ale nie zawsze np przejechałem 3 km stanąłem na światłach i dziura w gazie jak puszcze manetka chodzi na wolnych obrotach stawiam na stopce podgazuje trochę i jest ok .
    czy np niesprawne ssanie moze dawać w dupe zalewać bo rano jak odpalam przestał wchodzić na wyższe obroty proszę o pomoc

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Reguluj gaźnik wyczyść filtr paliwa i powietrza.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe bendek
    bendek
    Użytkownik

regulacja była według tego co znalazłem w necie filtr paliwa wymieniony na trochę większy powietrza nie zmieniałem jeszcze a tak apropo to ma ściągnięte bokady

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dysze wymień jak nie masz blokad.

Zdjęcie profilowe bendek
    bendek
    Użytkownik

na jaka
    bo to mój pierwszy skuter i dopiero poznaje

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Wszystko zależy od takiego jaki typ blokady był zamontowany. Jeśli śrubka ograniczająca ruch manetki to nie ma potrzeby wymiany dyszy. A więc jakie blokady miał Twój skuter ?

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe bendek
    bendek
    Użytkownik

wyjąłem śrubkę z dekielka w gaźniku rurkę z filtra pow tulejkę z wariatoira

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ale jak zdjął blokady to raczej silnik teraz potrzebuje większą dawkę paliwa niż przedtem. Czasami nawet zbyt mała dysza jest blokadą.

Zdjęcie profilowe bendek
    bendek
    Użytkownik

nie mam pewności co do spręrzynki w gazniku pod dekielkiem czy ją wyjąć czy nie i może ktoś z was powie mi jak fachowo wyregulować gaznik

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

AraS napisał:

Ale jak zdjął blokady to raczej silnik teraz potrzebuje większą dawkę paliwa niż przedtem. Czasami nawet zbyt mała dysza jest blokadą.

Zgadzam się ale przy blokadach typu : śrubka blokująca ruch manetki, tuleja na wariatorze i moduł CDI nie ma potrzeby wymieniać dyszy ponieważ blokady te nie ingerują w skład mieszanki i silnik przed i po odblokowaniu dostaje taką samą mieszankę tyle że po odblokowaniu może przekazać całą swoją moc na koło. Oczywiście mowa o blokadach które wyżej wymieniłem.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie