drogówka daje czadu skuterowcom

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery drogówka daje czadu skuterowcom

Ten temat zawiera 28 odpowiedzi, ma 12 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe doohan doohan 9 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 29 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe bitronxp1
    bitronxp1
    Użytkownik

czesc dzis sie dowiedział ze na trasie stoi drogówka trzepie skutery
    w samochodzie rolki i pomiar predkosci v-max
    co wtedy ? skuter wedle prawa 45km/h predkosc max
    a jesli jade przepisowo 40km/h i na kontrole zatrzymaja ,manetke na ful a tu np 70km/h na blacie i co w tedy ?

Zdjęcie profilowe Ulenka_s2
    Ulenka_s2
    Użytkownik

widzialam to w internecie, nie wiem co się dostaje, napewno mandat jakiś, raz widziałam jak rekwirują skuter, ale się nigdy z tym nie spotkałam.

Ej Boże! Na motorze weź mnie, a może na hardkorze, byle nie we śnie!

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Na allegro kupisz blokadę, jednym wciśnięciem ukrytego przełącznika blokujesz skuter do przepisowych 45km/h :mrgreen:

Zdjęcie profilowe Mystek
    Mystek
    Użytkownik

Wtedy masz bracie przerąbane :D, albo mandat za brak uprawnień 500zł i zabierają skuta na parking, a za wynajem lawety jakieś 300zł… razem 800zł( odblokowanie się opłaca he :P). Albo jak trafisz na spoko smerfa to skieruje Cię na obowiązkowy przegląd techniczny skutera na najbliższą stację diagnostyczną, taki przegląd spokojnie przejdziesz bo zdążysz jeszcze w domu zdławić ten silnik :D. Jeśli masz 4T na serii to się nie martw do 70km/h to im nie pokaże napewno heh :D.

Mystek
    bitronxp1
    Użytkownik

no dobra ok jak ktos zasuwa 90km/h skuterem to owszem i własnie przez głupote innych wszystkim sie obryza za to

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    bitronxp1
    Użytkownik

mam tylko moduł wymieniony zeby z górki szedł szybciej i max 70 miałem a tak na prostej to 55 do 60 na srednim spadku to powiedzny ze 55 na płaskim to raczej mnie sie nie czepna zawsze mozna powiedziec ze licznik oszukuje

Zdjęcie profilowe Mystek
    Mystek
    Użytkownik

Pietro i coraz więcej ludzi tą blokadę stosuje, to skutecznie dławi silnik :). Moich 3 kolegów już ją ma i jest skuteczna, sam też myślę nad jej zakupem, lecz aktualnie słabo z funduszem u mnie :P.

Mystek
    Zdjęcie profilowe Ulenka_s2
    Ulenka_s2
    Użytkownik

zabieraja chyba po to, że masz 2 dni na to by zmniejszyć predkosc

Ej Boże! Na motorze weź mnie, a może na hardkorze, byle nie we śnie!
    Zdjęcie profilowe Mystek
    Mystek
    Użytkownik

Bitronxp1 jeśli masz naprawdę takie osiągi to nie masz co nawet tej blokady zakładać, bo z założeniem że licznik Ci przekłamuje o 10-15km/h max to nie masz się co bać 🙂

Mystek
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Mystek napisał:

Pietro i coraz więcej ludzi tą blokadę stosuje, to skutecznie dławi silnik :). Moich 3 kolegów już ją ma i jest skuteczna, sam też myślę nad jej zakupem, lecz aktualnie słabo z funduszem u mnie :P.

Widzisz,nie ma strachu..zanim dojedziesz do patrolu, w między czasie włączysz blokadę i „git majonez pani Basiu” :mrgreen:

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 29 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie