Doradźcie jakie części kupić i co jeszcze potrzebuje

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Doradźcie jakie części kupić i co jeszcze potrzebuje

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Bartek Winiarski
    Użytkownik

Chce stuningować skutera piaggio zip AC ale nie wiem jeszcze jaki kupić gaźnik, wariator, filtr powietrza, pasek

Mam juz kupione części
    Cylinder- S6 racing 70cc
    Wydech- S6 pro replica
    Wał- S6 HPC
    Łożyska na wał- s6
    Sprzęgło- polini 2G evolution lll
    Dzwon sprzęgła- polini evolution
    Części są nowe nie jakieś używki

I po za tymi częściami do których nie jestem pewien jakie kupić (gaźnikiem, wariatorem, paskiem i filtrem powietrza) powinienem coś jeszcze kupić żeby fajnie wszystko działało i było wytrzymałe?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jedź dalej kompletem:
    – gaźnik S6 19mm black (wygodniej dysze zmieniać). Inne klony Dellorto od Tec lub Motoforce potrafią się w rekach rozpadać.
    – ssanie do gaźnika
    – wariator S6 SportPro
    – pasek jakiś mocniejszy aby nie kevlar lub aramid.. coś typu Bando, Dayco albo S6 Performance
    – filtr wg uznania i potrzeb… cała masa stożków, tuningowych airboxów (doppler, motoforce) po seryjne airboxy od większej pojemności
    nie zapomnij o przyzwoitym łożysku igiełkowym do główki korbowodu

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Bartek Winiarski
    Użytkownik

Łożysko igiełkowe dostałem do wału.
    A tak to juz wszystko czy potrzebuje coś jeszcze typu przeciw talerze do wariatora czy coś z tego?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zawór membranowy, przeciwtalerz, talerze korektora momentu, lżejsze sprzęgło rozrusznika, przełożenia… to sobie jeszcze można wymyślać.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie