Dorabianie kluczy na podstawie stacyjki

Witam, pare dni temu zgubiłem kluczyk, niestety, ostatni.
Posiadam zwykłego keewaya 2T, czy ktokolwiek wie, czy da się dorobić kluczyk na podstawie stacyjki, czy jeśli poprostu wykrecę stacyjke ze skutera, i dam specjaliście (o ile taki jest) to mi to zrobi czy raczej nie ma takiej opcji? Pozdrawiam.

Taniej wyjdzie kupic nowa stacyje i wymienic bo to tylko jedna kostka bodajze

jaka jedna kostka?

Do stacyjki wyjac jedna kostke i zapiac od nowej stayji jedn kostke i po klopocie

ok dzięki, właśnie widze, stacyjki są w granicach 70-80 złotych, a dorabienie takiego kluczyka z stacyjki tez chyba tak bedzie kosztowała mi się zdaje, dzieki za pomoc

TUTAJ MASZ http://allegro.pl/stacyjka-kpl-zamki-keeway-matrix-i3531848525.html cały zestaw wymiana u mechanika koszt około 50zł więc jak masz grzechotke z kluczem 10 i śrubokręt to samemu mozesz zrobić

Ja zapłaciłem za taką usługę zapłaciłem 50 zł, nie musiałem dzięki temu wszystkich zamków wymieniać :)

Witam, to dalej ja, posiadam skuter Keeway f-act CITY, na allegro nie ma zadnej stacyjki ktora do niego pasuje, tzn. jest stacyjka glowna, i do schowka, ale do baku nie pasuje, posiadam bak pomiedzy nogami. Czy moglby ktos znalesc dla mnie ta stacyjke? Z gory dzieki. I mam jeszcze jedno pytanie, jak dostac sie do schowka bez rozwalenia go bo bd musial wymienic stacyjke. Przepraszam za takie bezsensowne pytanie ale zrozumcie mnie :p Z gory dziekuje i pozdrawiam, lakey