Dopuszczalna ladownosc dwusladu?

Czesc, moj kolega ma skuter ktory ma maksymalna ladownosc 160kg. Jest to pojazd dwu osobowy, i dla tego chcielibysmy razem pojechac w gory tylko jest problem tej ladownosci, gdyz kazdy z nas wazy okolo 90-100kg i razem by to bylo jakies 200kg. Stalo by sie cos gdybysmy razem pojechali na tym skuterze?peklo by cos albo po dluzszym czasie siadly by amortyzatory?. Napiszcie wasze sugestie...

Nie wiem jak to wygląda zawsze ale ja na skuterze o dopuszczalnej masie całkowitej około 250kg i masie samego skutera około 100, jechałem z plecaczkiem ważącym dobre 60kg, a do najlżejszych nie należę (110kg) :) I nie była to krótka trasa do sklepu tylko w sumie ponad 100km jednego dnia :)

Może nie stałoby się nic od tak nagle,jak siądziecie i pojedziecie. Ale z czasem, przy najeżdżaniu na dziurę siła Nacisku jest jednak większa i może się łatwiej uszkodzić, z Moich zabaw, kiedy na jeden skuter siadło 4x70kg, to jechał tak samo,jakby siedziały 2 osoby,tak samo się zachowywał, tylko mniej miejsca było. a różnica między ładownością skutra,a wasza wagą nie jest na tyle duża, eby były z tego szkody

Dzieki za odpowiedzi;P