Dokręcenie dzwonu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Dokręcenie dzwonu

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #242284 Odpowiedź

Anonimowy

Witam
    Mam problem ze swoim silnikiem NRG.
    Gdy przykręciłem z całej siły dzwon to koło nie chce ruszyć z miejsca ani do tyłu ani do przodu 🙁 Co moze być tego powodem?

#242285 Odpowiedź

Anonimowy

za mocno scisnąłeś ?? ^^

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #242286 Odpowiedź

Anonimowy

Jak za mocna ścisnąłem? Przecież dzwon powinno się przykręcać pneumatykiem?

#242287 Odpowiedź

Anonimowy

kto powiedział że powinno ? 😀 dowaliłeś go jak głupi odkręć i przykręć go normalnie
    aha a koło nawet na stopkach jak ręką chcesz to nie chce pójść czy jak tylko gazu dajeszł

#242288 Odpowiedź

Anonimowy

na zgaszonym mu nie rusza koło. A koło na stopkach się kreci bardzoo luźno … Więc nie chrzań

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #242289 Odpowiedź

Anonimowy

Jak ręka popchnę to nie chce pójść i jak dam gazu też nic

#242290 Odpowiedź

Anonimowy

Za mocno skrecileees. Popraw

#242291 Odpowiedź

Anonimowy

Ale przecież dzwon z tym raczej nie powinien mieć nic wspólnego. Ale mogę się mylić :/

#242292 Odpowiedź

Anonimowy

co ma do rzeczy to jak mocno przykręcił? przecież wtedy dzwon będzie bardziej dociśnięty do wałka z przełożeń tylko, z tego co wiem dzwon ze sprzęgłem dotyka się tyko na okładzinach więc nie za bardzo jest możliwość że za mocno przykręcił i koło nie rusza. nawet jeśli to przecież koło i tak by się kręciło, może ciężej ale by się kręciło,a zanim by tak strasznie mocno to przykręcił ten dzwon to gwint na nakrętce by puścił bo z tego co wiem jest aluminiowa.
    prędzej bym uwierzył że przełożenia poszły lub łożyska.
    dla pewności, odkręć dzwon i zobacz czy się wszystko kręci, dla mnie moc dokręcenia dzwonu nie ma nic wspólnego z tym.

#242293 Odpowiedź

Anonimowy

a weź wszystko dokręć zdejmij pasek i zobacz czy możesz zakręcić kolektorem ze sprzęgłem jak masz wszystko tak skręcone. Jeśli tak to możemy wykluczyć jakiś błąd w skręceniu. Wtedy to może być coś z łożyskami w przełożeniach albo z przełożeniami

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
Odpowiedz do: Dokręcenie dzwonu
Informacje o Tobie: