dodanie awaryjnych do skutera Vitality 2T Kymco

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning dodanie awaryjnych do skutera Vitality 2T Kymco

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Michalk001 Michalk001 3 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Monia Ha
    Użytkownik

Pytanko mam czy da się dodać jakoś awaryjne bo brakuje mi tego przydały by mi się nie raz. Znaczy podłączyć jakoś pod przycisk od kierunkowskazów albo osobny podłączyć. W innych w innych skuterach innych marek widziałam że są fabryczne. Skuter na gwarancji. Czy w serwie da się takie coś zrobić?

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator
    Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

Ja mam zrobione od 2 lat i jest to bardzo proste. W sklepie motocyklowym kupujesz oryginalny włącznik świateł awaryjnych od skutera plus pasujące do niego 3 konektorki. Każdy konektor łączysz z 20 cm kabelka i po podłączeniu do włącznika awaryjnych najlepiej zalać to klejem z pistoletu aby się nie odłączyły.
    Następnie obok włącznika kierunkowskazów robimy otwór na włącznik awaryjnych (w miejscu w którym najwygodniej go włączyć bez odrywania ręki od manetki) i po zdjęciu przedniego plastiku kierownicy wciskamy włącznik w obudowę. Potem łączymy każdy kabelek z odpowiadającym mu kabelkiem we włączniku kierunkowskazów (czyli środkowy kabelek w obu włącznikach razem a pozostałe mogą być dowolnie), izolujemy i po założeniu z powrotem plastiku cieszymy się awaryjkami. 🙂 W razie czego służę pomocą gdyby były jakieś problemy.

Zipp Salmo: przebieg 57459km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 1007km.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie