Docieranie wału w skuterze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Docieranie wału w skuterze

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Felek Felek 3 tygodnie, 1 dni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Adam40029
    Adam40029
    Użytkownik

Witam.Wczoraj odebrałem skuter 2t od mechanika i moje pytanie brzmi czy wał trzeba docierać tak jak w przypadku cylindra czy nie trzeba?

Adam9181
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie trzeba

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Adam40029
    Adam40029
    Użytkownik

Na 100% ?? Bo czytałem na róznych forach internetowych i jedni piszą że trzeba a drudzy że nie i teraz mam dylemat. Na wszelki jeżdze te 50km/h ale wolałbym mu już maxa dawać

Adam9181
    Zdjęcie profilowe Felek
    Felek
    Użytkownik

Tam nie bardzo ma się co docierać. Łożyska pracują w odpowiedni sposób od samego początku, a zębniki na osiach no cóż, lepiej żeby się za bardzo nie docierały. Mają się zazębiać i przenosić moc a nie się o siebie ślizgać i zgrzytać.
    Jeździj jak uważasz, nikt Ci nie broni jeździć zachowawczo ani nikt nie broni jeździć na full jeśli tak chcesz.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie