Docieranie skutera / ściąganie blokad.

Siemanko. Mam ponad 850km na liczniku chciałbym zapytac czy przy 900 km moge sciagac blokady. W sumie moim zdaniem 100km w tą czy w tą nie ma znaczenia bo silnik raczej jest dotarty. Ale wole dopytac niz potem żałowac :)

A czujesz już, że jest dotarty? Nie przymula,wbija się na obroty, nie robi problemów przy 50 km/h + ?

Ale 900km to dużo, więc jak dobrze docierałeś,to śmiało możesz pościągać,tylko po ściągnięciu nie jedź od razu na Full, bo super fajnie szybko jeździ,bo tak samo się musi dotrzeć przy jeszcze wyższych obrotach :)

Tzn ostatnio skuter był w naprawie bo zavczeło mi go przymulac, i strasznie sie dławił przy dodawani gazu. Mechanik wyregulował mi gaznik , wymienił membrane i sciagnał blokade z gaznika i własnie nie wiem czy dobrze zrobił czy moze zalozyc ją spowrotem. Powiem tyle że skuter jak od nowosci pod wieksze góry ledwo co podjezdzał teraz calkiem niezle sb radzi. Tak samo miałem odcinek od domu to zajezdni autobusowej, to rozpedzałem sie tam max 45 teraz jade 60 (prosta droga)

No to póki co możesz tak pojeździć bez tej jednej blokady,a jeżeli chcesz,to śmiało możesz zdejmować dalej :>