DOBRY SERWIS WARSZAWA LUB OKOLICE ?

mam pytanie odnośnie jakiegos dobrego serwisu , który zrobiłby a nie spieprzył skuterek , w tym momencie chodzi mi np o wymiane klocków hamulcowych , wyczyszczenie gaźnika sprawdzenie rolek paska i podstawowyych rzeczy .

Zrobiłbym to sam , ale nie mam tutaj zadnych narzedzi ...

Prosze o odpowiedz moze moglby ktos polecic jakies miejsce z ktorym mial kontakt .

zamiast płacić za serwis kup narzędzia i sam sobie przegląd rób.

KURDE .... chyba mnie namówiliście ...

A ja mam taki pomysł,zorganizować kilka osób np. 3 z narzędziami,które mają trochę pojęcia o mechanice i wspólnie u kogoś naprawiać sprzęty :)

Jak by co to 60 km od WWa mam hale, która stoi pusta i jak byście chcieli w weekend chętnie zaproszę. Można nawet przygotować pomieszczenie do lakierowania ;) A ogrzać też jakoś będzie można ;P

Golster zaje..ście
rewelacyjny pomysł

Jak by co to hala jest w Garwolinie (trasa na Lublin ok 60 km od Warszawy)
Narzędzia jakieś mam ale przywieźcie swoje to na pewno nie zabraknie jakiegoś klucza ;)

Dajcie znać jak i kiedy ;) no i ważne, że tylko w weekendy.

Do kierownika MichalaWujaka:
może przykleimy ten temat na górę- kolega proponuje weekendowe miejsce do samodzielnych wspólnych napraw.
Wg mnie pomysł rewelka

To jest konkretny pomysł , bardzo mi sie podoba , mozna by robic w tej hali zloty :) zalezy jaka to hala , ale z chęcia bym sie spotkał z wami i przyjechal swoim neosem na takie spotkanie . gdzie masz tą hale dokladnie w jakiej miescinie?

a ja z otwocka to mam niedaleko :)))) jakies konkretne daty ???

mechanika będziecie mieli ;)

Jeśli chodzi o daty to podam niedługo (muszę uzgodnić jak przed 1 listopada weekend będzie wyglądał). Jeśli wszystko poukładam to możliwe, że najbliższy weekend ;) Dam znać jutro max pojutrze.

pogadaj z leszkiem !! moderatorem

macsienk napisał:

pogadaj z leszkiem !! moderatorem

A po co ? Przecież to hala Golstera a nie Leszka.

UWAGA!!!! UWAGA!!!!
Ogłaszam otwartą halę serwisową w niedzielę (30.10.2011). Od godzin porannych (tak koło 9) do wieczora (tak koło 9 :D) Hala znajduje się w Garwolinie przy ul. Targowej 21 ale wjazd od Sikorskiego (budynek z wielką żabą - jak zobaczycie to zrozumiecie). link: http://g.co/maps/qfhu6

Serwis w formule BYOT (Bring Your Own Tools) i dobrej atmosferze. Jak chcecie odpalić grilla to weźcie też kiełbaski czy co tam chcecie. Do napojów procentowych nie namawiam (w końcu zmotoryzowani jesteśmy).

Proszę Was tylko o potwierdzenie tutaj lub SMSem że będziecie, żebym wiedział ile miejsca szykować. ;)

Podaje mój telefon na wszelki wypadek (jakby dojazd sprawiał problemy) - 608 592 852.

Pozdrawiam i do zobaczenia.
Bartek.

# był mały edit (coś z datą mi się pokręciło) niedziela 30.października 2011 oczywiście :D

ale leszek mógłby zrobic z tego jakas zorganizowaną akcję
tak mi sie przynajmniej wydaje , zlot np uzytkownikow skuterowo.com

naglosnic podzwonic do znajomych itd itp

Ja sie pisze, tylko ze nie mam zadnych narzedzi , wiec ja jako gosc przyjadę :)

no wpisywać sie panowie :)

Brak zainteresowania???

coś mi się zdaje , że ten pomysł nie wypali . jakby się zebrało przynajmniej z 10 osób to by bylo warto jechać a tak to ponawiam moje pytanie

JAKI POLECACIE WARSZTAT LUB SERWIS DLA YAMAHY NEOS w okolicach bliskich warszawy i otwocka .

tani , solidny z dostępem do cześci itd !!!!

prosze o pomoc.

Golster, mi także pomysł odpowiada. Super, że wyszedłeś z takim zaproszeniem. Obawiam się jednak, że już czas trochę nie taki. Już niestety zrobiło się zimno na przejażdżki. Niby niedaleko, ale jakby nie było kawałek do Ciebie jest z okolic W- wy.

JAKI POLECACIE WARSZTAT LUB SERWIS DLA YAMAHY NEOS w okolicach bliskich warszawy i otwocka .

tani , solidny z dostępem do cześci itd !!!!

prosze o pomoc.