Dobry Pomysł?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #50141
    dodge
    Użytkownik
    • 52
    • 612Postów:

    Siemanko,

    Ostatnio przeglądając allegro natrafiłem na różne całkiem ciekawe oferty..
    Otóż posiadam 1 skuter, jest nim Router Pluss.
    Chciałbym stać się posiadaczem jednego z modeli Kymco : Vitality,S8 lub Bet&Win.
    Natrafiłem teraz na ofertę taką : http://otomoto.pl/kymco-vitality-50-tarnobrzeg-M3043389.html

    Jak myślicie co może być awarią tego sprzętu, jeżeli chodzi o gaz ?, bo co do rozrusznika trzeba by zobaczyć..

    Czy to dobry pomysł inwestować w taki sprzęt ?

    Może by poszedł za 900zł 😀

    Lewa w górę :>

    #50234
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

    zalewanie to gaźnik do regulacji
    brak aplenia z rozrusznik to jego wyymiana lub naładowanie porzadnie akumulatora i sprawdzenie instalacji. Sprawdziłbym tym tez jego vin czy nie był klepany

    #50239
    dodge
    Użytkownik
    • 52
    • 612Postów:

    A gdzie można sprawdzić VIN tylko w ASO ?

    #50244
    romet727p10
    Użytkownik
    • 51
    • 471Postów:

    Podarte siedzenie, porysowane i połamane plastiki, nie pali,ten zardzewiały tłumik , zalewa go, moim zdaniem nie warto, ale zrobisz jak uważasz. POZDRAWIAM! 🙂

    #50254
    guliwer55
    Użytkownik
    • 28
    • 746Postów:

    Dosyć spore przebiegi to są skutery sprowadzane z Francji a teraz policz rejestracja 180 ,skuter 1000 ,transport kurier 320, ty musisz tam jechać i twoje koszta 100 i daje nam to 1600 Teraz musisz odszykować skuter dasz do mechanika robocizna 300 a jeszcze jakieś części trzeba będzie w niego włożyć a tłumaczenie bo musisz mieć przetłumaczone papiery na język Polski i wyjdzie 2000 jak ktoś potrzebuje na części to co innego

    #50255
    dodge
    Użytkownik
    • 52
    • 612Postów:

    Na chętniej kupił bym za jakąś przyzwoitą cene Kymco S8..
    I do nie wielkiej naprawy, bardzo mi się ten sqt podoba.
    Jakby ktoś takowego znalazł to proszę dać znać 🙂

    #50258
    ArtekToros
    Użytkownik
    • 3
    • 481Postów:

    ja bym tego nawet za 500 nie chciał … jak zaczniesz rozbierać to wyjdzie jeszcze dziesiątki rzeczy do wymiany i zrobienia. przeglądając zdjecia to ten skuter zaliczył parę szlifów. więc co do ramy też nie ma pewności co i jak . lepiej sięnie ładuj w takie zabwaki lepiej poskładać kaski i kupic coś co jeździ i też dwadzieścia razy trzeba sprawdzić

    #50260
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    Ten skuter jest do sprzedania już co najmniej od pół roku,jak nie dłużej.

    #50265
    romet727p10
    Użytkownik
    • 51
    • 471Postów:

    #50266
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    “CENA OBEJMUJE PIERWSZĄ WPŁATĘ PRZY KREDYCIE 0%” – trzeba czytać aukcje ze zrozumieniem, kto Ci za 1000 zł nowy s8 sprzeda 😀

    EDIT: widzę, że kolega usunął treść posta, był podany ten link: http://otomoto.pl/kymco-super-8-super-8-2t-M2974855.html i do niego się mój post odnosi.

    #50269
    dodge
    Użytkownik
    • 52
    • 612Postów:

    Niestety nie ma tak dobrze 🙂
    Też za nim patrzyłem, i wiedziałem że nie tak coś jest,bo za 1k S8 ładne kto by sprzedał 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button