Dobry pakiecik do osiągów?

1.Malossi Multivar - 260zł
2.Sprzęgło Tec Evo Racing -regulowane- 136 zł
3.Rolki Polini 5,6g - 34zł
4.Wkład filtra powietrza stage6 Double Layer- 26zł
5.Blokada Wariatora Buzetti - 47zł
6.Sprężynki sprzęgła stage6 Pomarańczowe (średnio twarde)-23 zł

Wszystko z Shop.Mieloch.pl

Skuterek Zipp Superray!! 4t

Z czego zrezygnować??

Cena tego pakietu
524zł + gratis dostawa :)

a jaką masz pojemność?

5.Blokada Wariatora Buzetti - 47zł.

Ja bym to zrobił pneumatykiem na pobliskim warsztacie, jeśli da radę (a raczej da rade)

ale taka blokada się czasami na środku drogi może przydać, szczególnie jak pierdyknie pasek i ma się w zapasie drugi pasek, tylko trzeba go mieć czym wymienić. Ja jak bym miał kase to bym z niczego nie zrezygnował

enter1978 napisał:

ale taka blokada się czasami na środku drogi może przydać, szczególnie jak pierdyknie pasek i ma się w zapasie drugi pasek, tylko trzeba go mieć czym wymienić. Ja jak bym miał kase to bym z niczego nie zrezygnował

No w sumie;d.
Ja tam jak mi pasek padł to na STOPA łapałem 70km od domu, i odziwo udało się, na jakieś dostawczaki się pakowało skuter i w kierunek domu:)

mam 50cc wszystko seria zadnej blokady!!

Ja kiedys kupiłem pasek za 20zł i po kilku dniach w nocy 30km od domu sie urwał. Telefon do znajomego, żeby mi przywiózł jedną skrzynkę z narzędziami, takiej blokady nie posiadałem nawet w domu ale miałem klucz łańcuchowy do odkręcania filtrów oleju w autach (jakoś się tym dało zablokować przeciwtalerz). Przywiózł mi to o co prosiłem ale za paliwo i fatygę trzeba było dać 50zł za pasek 20zł + nowy pasek z wysokiej pułki bo juz badziewia nie chciałem. Tak że taniej było od razu dobry pasek kupić i od tamtej pory jestem wyposażony w zapasowy pasek i taka właśnie blokadę.

Odświeżam temat.
Wato kupować te części?
Dużo dadzą?

Fast Please :)