! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Dobry naked 125

Ten temat zawiera 46 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 47 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siemka na przyszły sezon zamierzam se jakoś 125 kupić typu naked lub szosowo turystyczny jakie moto byscie polecali oprocz yamahy tdr brat to ma i srednio mi się podoba

Anonimowy

Cagiva planet albo raptor jest w miarę. Silnik ten sam co mito. Ew o ile Ci się podoba to yamaha ybr. A szosowo tur to varadero ^^ Moja stara miłość xD

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Ja mam ybr w wersji diversion i bardzo przyjemnie się śmiga. Jeśli nie zależy Ci tak bardzo na osiągach a cenisz sobie niskie koszty eksploatacji to naprawde bardzo polecam ten motorek.

Anonimowy

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc piszę tu.

Co sądzicie o Daelimie Roadwin 125? Konkretnie o tym http://allegro.pl/item1015559674_daelim_roadwin_125_cm_2006_r.html

Anonimowy

Wygląda dobrze, zdaje się, że wszystko proste …
    No a z wytrzymałością to myślę, że to będzie coś pokroju Kymco – czyli pół na pół EU i China 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Jeśli książka serwisowa nie jest fałszywa, to pojeździ chyba trochę. W weekend pewnie pojadę obejrzeć. Może ktoś jeszcze się wypowieś

Anonimowy

mnie by marka odstraszyła na dobre xD
    a tego, nie ma jakiegoś hyosunga gt 125?
    albo yamahy ybr 125 nie dostaniesz za tą kase? albo hondy CBF 125/

Anonimowy

Mafioz, Hyosung jest gorszy od Daelima, jakbyś chciał wiedzieć 😛

Kowal, moją opinię znasz.

Anonimowy

Mafioz napisał:

nie ma jakiegoś hyosunga gt 125?

To jest to samo, tyle że na 2 garach, wolę na jednym, mniej kłopotów i kosztów.

Mafioz napisał:

albo yamahy ybr 125 nie dostaniesz za tą kase? albo hondy CBF 125/

obie paskudy

Anonimowy

Dywersant napisał:

Mafioz, Hyosung jest gorszy od Daelima, jakbyś chciał wiedzieć 😛

Może, nie wiem który lepszy/gorszy, oba podobnego pochodzenia, zaproponowałem Hyosunga bo jest właśnie na 2 garach, inaczej się jeździ i dźwięk też lepszy ;p
    A za jaką kase chcesz kupić sprzętą jak tak do 3tyś no to wyboru faktycznie nie masz, tamten Dailem chyba najlepszy będzie ale jak masz więcej money’a to porozglądaj się za czymś lepszym może;p

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 47 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie