Dobór pierścieni

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Dobór pierścieni

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Mam takie pytanko => czy ktoś wie gdzie w Warszawie mogę kupić same pierścienie do tłoka? W Motorlandzie nie mają. Może ktoś dorabia, doszlifowuje same pierścienie na wymiar? Słyszałem, że jast jakiś zakład na Ząbkowskiej…

Zdjęcie profilowe bassist
    bassist
    Użytkownik

Kiedyś był taki zakład na placu grzybowskim, ale chyba juz go nie ma. Sądzę, że istnieje nadal, ale się gdzies przeniosł – warto tam podjechac i zapytac w sklepach – być może coś wiedzą…

…jeszcze cos takiego znalazłem:
    http://www.ihr.com.pl/sm.html

Warszawa – Białołęka – Choszczówka

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Kisiu1981
    Użytkownik

Dzięki, Paweł. Sprawdzę jak to wygląda. Bo wydawanie 400 zł na nowy kit wydaje mi się przerazające (choć miałem przez chwilę taki zamiar).

bassist
    Użytkownik

Może warto byłoby podjechać z cylindrem do motorlandu i kupić tłok z pierścieniami (oni mają Meteora). Nie powinno to kosztować więcej niż 100zł, a meteory są dobre… W sumie to chyba nawet oni będą wiedzieć, jaki tam jest nominalny, więc możesz pojechac bez cylindra..

ewentualnie to – po taniości i może da rade jakoś:
    http://allegro.pl/tlok-kpl-skutery-2t-50-ccm-sworzen-10-zipp-inca-i2488076304.html

Kisiu1981
    Użytkownik

Chyba masz rację. A nawet myślę, że będę zmuszony, bo dzwoniłem do firmy z linku i podali mi parę namiarów ale niestety => mają tylko do samochodów…

Na razie pojeżdżę na tym co mam, a jak odłożę jakąś kasę to wtedy kupię. Na razie ważniejsza jest wymiana rolek i paska, bo on już ociera o pokrywę…

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    bassist
    Użytkownik

Jak kupisz pasek i rolki to Ci wymienię.
    Obczaj ten link z allegro, co Ci podałem – ten sprzedający ma chyba wszystko, co potrzebujesz do swojego bzyczka, więc pojdzie jedną wysyłką po taniośći

Kisiu1981
    Użytkownik

Pewnie w tym tygodniu do Ciebie wpadnę, bo dziś lub jutro kupuję.

Rzeczywiście, trzeba było zostawić i wyczyścić oryginalny cylinder i dokupić tłok Meteora z Pierścieniami, a nie bawić się w najtańsze chińskie kity… Ale mądry Polak po szkodzie…

bassist
    Użytkownik

Prawdopodobnie pojutrze wpadną moi znajomi na skuterach – troche chcemy pojeździć, troche poserwisować – bądźmy w kontakcie to dołączyłbyś się i zrobimy mechaniczny happening 😀

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

inwestycja w sam tłok czy pierścienie to strata pieniędzy.
    w 2t za luźny tłok rozbije cylinder i długo się nie nacieszysz.
    jak masz żeliwo to daj cylek do zwymiarowania żeby ocenić który szlif zrobić i dopiero kupuj tłoczek

Kymco B&W 170
    Kisiu1981
    Użytkownik

Paweł => w środę się widzimy.

Barteklodz => pewnie masz rację ale ten brak mocy dobija mnie już, bo skuter po dzisiejszej zmianie paska i rolek w ogóle nie ma siły jechać. Cylinder nie sądzę żeby po 500 km tak był zużyty żeby aż miał luzy ale mogę się mylić. Kupiłem dziś pierścienie do Quantuma – oryginał i spróbuję założyć. Jeśli coś się stanie to mam jeszcze oryginalny cylinder. A jak znajdę stałą pracę i coś odłożę to pewnie odżałuję jakąś sumę i kupię jednak ten markowy zestaw.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie