Do pizzeri router bassa prosze o rade

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Do pizzeri router bassa prosze o rade

Ten temat zawiera 64 odpowiedzi, ma 21 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 65 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Piccolino
    Piccolino
    Użytkownik

Witam, mam malutka pizzerie tylko na dowoz, zima jezdzilem puntem ale zrobilo soe ladnie i mysle o zakupie skutera, bo korki sa ogromne we wroclawiu, po prostu tragedia, a ludzie zamawiaja z coraz dalszych czesci z polecenia..
    Takze myslem nad markowa uzywka ale nie znam sie, zaden kolega nie gwarantuje jak wybierze ze bedzie ok.. A i tak ceny od 800-1800..
    Pojawil sie router bassa z carrefura za 1490 zl. Jest nowy i tani.. Uzywanego bez sensu przy tej cenie.
    Mam pyyanie czy sie sprawdzi w pizzeri czyli musi:
    – byc ekonomiczny 2-3 l maksa w miescie
    – wiaze sie to z czestym odpalaniem i gaszeniem silnika na krotkich dystansach
    – najlepiej zebym nie musial sie nim przejmowac za czesto i zeby nie bylo kosztow dodatkowych co chwile..

Bede dbal o skuter i nie zajezdzal. Wilec brac go czy nie? 🙂 bo cos rozsadnego w tej cenie to juz nie wiem czy bedzie, a nie mam czasu polowac na allegro na okazje jakas szczerze mowiac. Ps sory za bledy ale pisze z iphona z pracy;)
    Pozdrawiam i licze na rady uzytkownikow skuterow! Dzieki

Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

15 tyś wylata bez stresowo, później to juz loteria znam dziadka który ponad 30tyś przejechał i jeszcze człapie, wiadomo standardowa ekspluatacja, hamulce, tulejki zawieszenia silnika, pasek , oleje itp, Jak ci nie przeszkadzają jego nie za duże rozmiary to będziesz zadowolony, pod warunkiem że nie będziesz go serwisował u pseudo majstrów którzy usuwając jedną usterkę i tak jej nie usuną ale zrobią dodatkowo kilka nowych usterek.

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Piccolino
    Użytkownik

Dzieki za porady enter, myslalem jeszcze o zipp parco, ale to jest 600-700 zl wiekszy wydatek, a czy jest sens? Nie wiem, jest ladniejszy a jakosc czy wyzsza o te 30% bedzie to nie wiem.. W kazdym razie jest to jakas alternatywa. Tylkoczy np 100 rocznie nie przeznaczyc na czesci zamienne do routera i miec na 6 lat takie serwisowanie niz tego zippa?!

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

W pizzeriach jeżdżą raczej lepsze sprzęty, z tego co widzę głównie tajwańskie skutery lub chińskie motorowery. Jeśli masz czym dowieźć w razie awarii tego skutera to weź, ale jak to ma być jedyny środek transportu to bym nie ryzykował.

Piccolino
    Użytkownik

A moze byc problem z tym czestym odpalaniem i gaszeniem? Mam samochod ktorym woizlem i bede mial dalej jak cos 🙂

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie obraź się ale to śmieszne, że masz telefon za 3 tys., a skuter chcesz kupić jak najtańszy, mimo, że to on poniekąd ma być Twoim narzędziem pracy. Też jestem z Wrocławia i widzę czym do mnie przyjeżdżają dostawcy jedzenia i jeśli to nie jest auto to głównie Kymco Agility oraz chińskie motorowery typu Romet Zetka.

PS. Obsługujecie Legnicką? Chętnie bym Was wypróbował 🙂

Piccolino
    Użytkownik

Legnicka nie, chociaz ja na bialowieskiej mieszkam 🙂 takze w poblizu ci pizzeri nie brakuje! Ps no tak jakos wyszlo z tym skuterem ze chce tani i maly…

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wiesz ludzie jeżdżą takimi i sobie chwalą, ale w pizzerii to nie jest weekendowa przejażdżka czy do pracy 5 razy w tygodniu, tylko codzienna harówka dla takiego bzyka. Na Twoim miejscu bym coś wygodnego wziął, jak nie jesteś wysoki to dużego skutera nie potrzeba, ale koła 12 calowe już warto mieć. Jakiegoś Rometa 727 premium 12 na przykład, jak już musi być tani. Poza tym jak bierzesz na firmę to masz ceny niższe o vat, więc myślę, że warto nad właśnie Agilitką się zastanowić.

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Tanie nie zawsze znaczy dobre. Moim zdaniem w pizzeri za bardzo się router nie sprawdzi. Przemyśl czy nie lepiej dołożyć do np. 3 tysięcy i kupić kymco agility. Przejedziesz co najmniej drugie tyle, a po drodze jeszcze nie będziesz dokładał tyle co do tamtego.
    Skoro masz firmę to czy możesz sobie odliczyć vat? Jeśli tak to kymco wyniesie cię niecałe 3 tys.

o
    Piccolino
    Użytkownik

Mysle ze tak: kupienie drozszego modelu na wroclawskie drogi moze byc tez ryzykowne: bo naprawy drozsze czesci oleje no wszystko, a i tak sie zepsuje no nie ma szans ze nie 🙂 a taki roiter jakby sie psul 1,5 razy czesciej i tak wyjdzie taniej, a kwestia wygody nie ma znaczenia akurat… Tak jakos mi sie wydaje. Dzieki za komentarze daja do myslenia

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 65 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie