Dlczego jesteś na forum?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #177047
    panczo
    Użytkownik
    • 2
    • 192Postów:

    Zastanawia mnie że większość rejestruje się na forum tylko gdy potrzebuje pomocy technicznej bo się skuter zepsuł lub nie wie jakie części kupić a po udzielonej pomocy ani me ani be ani pocałuj mnie w d… Nikt już nie pisze ot tak żeby pogadać o skuterach,motocyklach itd.Albo chce się pochwalić albo kogoś zjechać.Wasze opinie.

    #177050
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Sądząc po ilości postów to do wylewnych też nie należysz 🙂
    Ale taka jest rzeczywistość – zakłada konto, rzuca pytanie i znika bez słowa. Dlatego takich kolesi trzeba ignorować 🙂

    #177052
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Panczo a co Ty możesz o tym forum wiedzieć skoro masz konto od wczoraj ?

    #177053
    panczo
    Użytkownik
    • 2
    • 192Postów:

    Oj mogę was pozdrowić z zaświatów tego forum.Działam na kilku forach na tym też w dwóch postaciach dr jekyll mr hyde 😉

    #177056
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    To pikuś, mamy tu takiego kolegę, który zmienia forumowe tożsamości jak rękawiczki 🙂
    .
    Na to forum zaglądam raczej z sentymentu, mało ciekawych tematów do dyskusji się tutaj pojawia, zazwyczaj “coś nie działa” lub “coś trzeba kupić”. Jednym słowem wieje nudą, jednak są takie dni kiedy dyskusja się zaostrza i jest gorąco, a na pewno zabawnie.

    #177066
    H2SO4
    Użytkownik
    • 1
    • 243Postów:

    Ależ tak, bo to jest jednak forum takich zwykłych świrów i wszelakich innych (nawet dość dziwnych czasem) osobliwości. Ujeeeeeee.

    #177068
    panczo
    Użytkownik
    • 2
    • 192Postów:

    Jeżeli pozytywnie zakręcenie to z każdym Świrem chętnie podyskutuję.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button