Dlczego jesteś na forum?

Zastanawia mnie że większość rejestruje się na forum tylko gdy potrzebuje pomocy technicznej bo się skuter zepsuł lub nie wie jakie części kupić a po udzielonej pomocy ani me ani be ani pocałuj mnie w d... Nikt już nie pisze ot tak żeby pogadać o skuterach,motocyklach itd.Albo chce się pochwalić albo kogoś zjechać.Wasze opinie.

Sądząc po ilości postów to do wylewnych też nie należysz :)
Ale taka jest rzeczywistość - zakłada konto, rzuca pytanie i znika bez słowa. Dlatego takich kolesi trzeba ignorować :)

Panczo a co Ty możesz o tym forum wiedzieć skoro masz konto od wczoraj ?

Oj mogę was pozdrowić z zaświatów tego forum.Działam na kilku forach na tym też w dwóch postaciach dr jekyll mr hyde ;)

To pikuś, mamy tu takiego kolegę, który zmienia forumowe tożsamości jak rękawiczki :)
.
Na to forum zaglądam raczej z sentymentu, mało ciekawych tematów do dyskusji się tutaj pojawia, zazwyczaj "coś nie działa" lub "coś trzeba kupić". Jednym słowem wieje nudą, jednak są takie dni kiedy dyskusja się zaostrza i jest gorąco, a na pewno zabawnie.

Ależ tak, bo to jest jednak forum takich zwykłych świrów i wszelakich innych (nawet dość dziwnych czasem) osobliwości. Ujeeeeeee.

Jeżeli pozytywnie zakręcenie to z każdym Świrem chętnie podyskutuję.