Dławienie skutera

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam w lutym zmieniłem w swoim skuterku cylinder , wario , sprzęgło , kosz. I jak jadł to małym gazie no idzie normalnie a gdy dodam momentalnie gazu to jest takie chwilowe dławienie i nagle dostaje porządnego buta. Słyszałem że możliwe jest to że trzeba daćwiększą dyszł. Proszę was jak wiecie co może był przyczyną to mi napiszcie.
    Pozdro.

Anonim
    Gość

Objawia ci się to na zimnym i ciepłym silniku>? u mnie jest tak że jak jest zimny tez ma taką chwile przerwy w gazie ale po rozgrzaniu już wszystko ok

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Praktycznie każdy skuter tak ma.

Anonim
    Gość

Wiesz na zimnym dosyć często a na ciepłym już mniej. Ale powiem ci że to nie jest wina rozgrzania. Bo czasami to zanika a czasami dosyć dokucza. Szczególnie podczas jazdy we 2 osoby. I kolega chyba się myli bo nie każdy tak ma.. Jak miałem serie to wszystko grało.

Anonim
    Gość

a ja mam 50ccm wydech i wario zmienione i choć bym nie wiem ile grzaż skuta ,pierwszy start(pod odpaleniu silnika) się dławi(może się zalewa) potem idzie normalnie, nie raz odpalił go i chodzi z 15-20 minut bo powiedzmy zagadam się z kumplem

Anonim
    Gość

Może powinniście je dokładnie wyregulował:->

Anonim
    Gość

No ja właśnie nie mam pojęcia czego to tak naprawdę jest wina. A myślicie że większa dysza mogła by zalatwić ten problem ??

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button