Dławienie przy połowie manetki

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #679868
    pawcio04
    Uczestnik
    • 14
    • 35Postów:

    Mam problem z Rometem 747 2019. Jeśli dam mu 1/4 manetki jedzie normalnie, dam 2/4 albo 3/4 zaczyna sie “dławić, dusić” traci na mocy i prętkości do 20km/h. Jeżeli jednak dam od razu pełny gaz to rozpędza sie bez problemu i wskakuje na obroty. Prosze o pomoc. Czy chodzi coś z powietrzem lub paliwem?
    Na końcówce filtra powietrza miał taką zaślepke z 4 dziurami, zdjołem ją i zaczoł normalnie płynnie przyśpieszać, reagował na gaz jednak rozpędzał sie max do 50km/h. Czyżby za dużo powietrza? Prosze o ponoc!

    #679880
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    wtrysk czy gaźnik?

    #679882
    pawcio04
    Uczestnik
    • 14
    • 35Postów:

    Wtrysk

    #679886
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    no to w zasadzie możliwości zmiany czegokolwiek lub regulacji masz żadne. odstawiaj do gwaranta

    #679894
    Bujak08
    Uczestnik
    • 3
    • 25Postów:

    A przy filtrze powietrza nie było grzebane? Oryginalny filtr ? czy zmieniany stożkowy , gąbkowy? – bo na takich filtrach zawsze się cuda dzieją.

    #679903
    pawcio04
    Uczestnik
    • 14
    • 35Postów:

    Filtr jest orginalny, gąbkowy. Otuż wspomniałem o tej zaślepce na wolcie powietrza do filtra że ma ona 4 dziury i jak zdjołem ją to skuter normalnie reagował na 2/4 gazu jechał normalnie lecz jechał tylko 50km/h

    #680263
    pawcio04
    Uczestnik
    • 14
    • 35Postów:

    Nie da sie coś z tym zrobić u siebie w gararzu? Wyregulować gaźnik, co kolwiek?

    #680265
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    nie. elektronika sama dobiera nastawy ilości paliwa w zalezności od zmierzonych parametrów powietrza. bez wiedzy dośc specjalistycznej nie masz szans w tym grzebnąc. możesz weryfikowac wskazania czujników do których masz dostep..itd ale jak wsadzisz w to ręce to stracisz gwarancje

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button