Dlaczego tematy są usuwane a nie przenoszone??

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #243398 Reply
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  Dlaczego tematy które są w złych działach przeważnie są usuwane??? Mamy tutaj przykład z longiją która dużo pali. Dla co niektórych to bajka , a co niektórzy po prostu nie znają się tak dobrze, szukają porady. Ok dał to w złym dziale, ale trzeba mu ten temat od razu usuwać?? Nie można go przenieść do odpowiedniego działu i zachować???

  #243399 Reply
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  nie bo się nigdy nie nauczycie ze trzeba dawac tematy w dobrych dzialach.
  a jak ktos się nie zna to najpierw probuje sam zdobyc wiedze czytajac i suzkajac podobnych tematow. a jeśli nei znjadzie odpowiedzi to dopiero zakladac temat.
  a poza tym w koszu tez sa tematy zachowywane 😀 prez 2 tygodnie 😀
  zamykam.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Dlaczego tematy są usuwane a nie przenoszone??
Twoje informacje:
Back to top button