Dlaczego "rozchodzi" mi się plastik na boku skutera ?

Mam Skuter Router city Line (z tesko) taki chińczyk, wystarczający jak dla mnie ale dopiero po kilku dniach użytkowania zauważyłam ze rozchodzi mi się plastik na łączeniach .. To jest po lewej stronie tam gdzie się łaczy plastik spod siedzenia z plastikiem bocznym . Można to jakoś dokręcić ? Nie miejcie do mnei pretensji ze o takie coś pytam bo się nie znam wg na mechanice czy innych tego typu sprawach :)

raczej klapa, taka jakość. ale może nie masz jakiejś śrubki w zaczepach..sprawdź

Najlepiej odkręć sąsiadujące elementy i sprawdź zaczepy. W niektórych skuterach dochodziło do samoistnego ich pękania.

heh .. jasne ciekawe jakie śrubki . :) Poprosze kogoś kto sie jako tako zna żeby na niego zerknął

Nie wytrzymałam i poszłam do garażu .. Jeżli lekko ścisnę obudowę w strone środka to dochodzi idealnie więc wydaje mi się ze coś nie dokręcone jest

to nie jest chińczyk ,to skuter z rometa ,no chyba że tak nazwali cosik w tesco ale nie sądzę

No i wszystko się zgadza. Romet to chińczyk z krwi i kości a z rometa ma tylko nazwę bo cały syf idzie z azji.

...o boże 8O okaże sie niebawem ,że wszystkie tak zwane markowe skutery maja przynajmniej 80% podzespołów z Chin .... ja mam ince , wiem że to w 100% od towarzysza MAO :mrgreen:

Ragaz - Romet to chiński skuter. Router jest zazwyczaj sprzedawany w supermarketach i jest na częściach rometa więc chińskie. Co do tematu - niestety tak wygląda sprawa ze spasowaniem plastików w chińskich skuterach i nic się na to nie poradzi. Pyhorek - stawiam na to że masz wszystko podokręcane ale jak pisałem wcześniej - tak wygląda sprawa spasowania plastików w chińskich skuterach.

Przykra sprawa, jednak jako były posiadacz rometa, specjalnie mnie to nie dziwi. W 787 były gwinty w miękkim plastiku, a do tego przychodził metalowy wkręt- skutek był taki, że wkręt przez rezonans niszczył gwint i jakaś część zaczynała odpadać.
Taka sama sytuacja może być z plastikami w skuterze Pyhorek.

Poprosiłam dziś znajomego i coś tam zrobił i plastiki pasują :)

Pyhorek napisał:

Poprosiłam dziś znajomego i coś tam zrobił i plastiki pasują :)

widzisz..co facet, to facet ;)