Dlaczego jeżdżą po mieście 100 km/h jak jest ograniczenie do 50 km/h to jak to

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Dlaczego jeżdżą po mieście 100 km/h jak jest ograniczenie do 50 km/h to jak to

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe AlieenX
    AlieenX
    Użytkownik

masz z tym jakiś problem ?

Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

Lukario napisał:

masz z tym jakiś problem ?

należy ci się browar – odpowiedź trafiona w samo sedno :-))

Zdjęcie profilowe OstRy
    OstRy
    Użytkownik

Bo czasem trzeba odwinąć jak sie człowiek spieszy ;p Proste 😀

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dlatego, że lubią się dokładać do budżetu.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe wodka85
    wodka85
    Użytkownik

ja bym kazdego kto przekracza predkosć tak znacznie jak o 50km/h za pierwszym razem ukarał mandatem za 1000 zeta , za drugim razem dozywotnio zabral uprawnienia do kierowania pojazdu jakim dopuscil sie przekroczenia predkosci a za trzecim razem wsadzil do wiezienia na rok za jazde bez uprawnien , moze sie wkoncu nauczą jeździc bo tylko w Polsce są tacy debile kierowcy co pedza setke przez miasto , wyprzedzaja na przejsciu dla pieszych a pieszy aby przejsc na druga strone czeka dwie godziny! uwazaja ze są oni najlepsi na swiecie a prawda jest taka ze tylko kierowcy z Polski są tak wyjatkowo chamscy a mysla ze są najlepsi hahaha ŻENADA

Zdjęcie profilowe OstRy
    OstRy
    Użytkownik

@Lucek71

Wystarczy wiedzieć gdzie można przycisnąć i kasa w portfelu zostaje 😛
    Ja na szczęście jeszcze Rostowskiemu dziury budżetowej nie łatałem 😀

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

wodka85 napisał:

ja bym kazdego kto przekracza predkosć tak znacznie jak o 50km/h za pierwszym razem ukarał mandatem za 1000 zeta , za drugim razem dozywotnio zabral uprawnienia do kierowania pojazdu jakim dopuscil sie przekroczenia predkosci a za trzecim razem wsadzil do wiezienia na rok za jazde bez uprawnien , moze sie wkoncu nauczą jeździc bo tylko w Polsce są tacy debile kierowcy co pedza setke przez miasto , wyprzedzaja na przejsciu dla pieszych a pieszy aby przejsc na druga strone czeka dwie godziny! uwazaja ze są oni najlepsi na swiecie a prawda jest taka ze tylko kierowcy z Polski są tak wyjatkowo chamscy a mysla ze są najlepsi hahaha ŻENADA

powiedziałeś co wiedziałeś , a teraz idź i wypij tą wódke za 85.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ostatnio takiego co wiedział mijałem jak mandat podpisywał 🙂 poza tym nie ma co kozaczyć… wielu już mistrzów prostej się na słupie owinęło.

Podpisuje się pod postem Wodki. Z tego co się orientuje to w Anglii jest bardziej restrykcyjny system karania brawurowych kierowców.

Zdjęcie profilowe OstRy
    OstRy
    Użytkownik

Przepisy są po to zeby je łamać ;p a na powaznie to jestem zdania ze wystarczy uzywac glowy , bo jesli jest centrum miasta z dziurami , skrzyzowaniami itp to norma ze lece 50.. ale Ku…ca mnie bierze jak jade przez jakis las gdzie nie ma niczego i nagle mam ograniczenie do 40 przy idealnym asfalcie… wtedy 120 lekko sie leci a Straz wiejska z ta swoja skarbonka Rostowskiego moze mnie pocalowac w szanowne cztery litery
    Takie jest moje zdanie 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie