Dla szukajacych 125ccm. Kymco Agility City 125

Witam otoz niewiem czy to dobry dzial i czy moge zamiescic taki anons, ale dla wszystkich ktorzy szukaja porzadnego skutera o pojemnosci 125ccm, zapraszam do mojej oferty. Skuter jest prawie nowy. Stan idealny zadnych rysek zadrapan szlifow itp itd. przebieg 1950km
Mam 182cm wzrostu i naprawde idelanie pasuje do mojego wzrostu.
Moje Kymco Agility City wycenilem na ok. 5400 oczywiscie do malej negocjacji.
W moim wymienilem akumulator na żelowy i zalozylem alarm koszty tych zmian to ponad 300zl.
Skuter jest oczywiscie na gwarancji, zostal zakupiony w sierpniu 2014r.
Jesli ktos szuka idealnego skutera na miasto o pojemnosci 125ccm to wydaje mi sie ze jest to jeden z lepszych wyborow.
Zalezy mi na sprzedazy bo jeszcze w tym sezonie chcialbym zrobic kat. A i kupic jakis skuter o wiekszej mocy.
Pozdrawiam i polecam.
Kontakt: fraszczu@o2.pl lub przez olx
http://olx.pl/oferta/kymco-agility-city-125-stan-idealny-CID5-IDa8iY7.html#55049c0e6a

Zmartwię cię kolego.
http://otomoto.pl/oferta/kymco-agility-city-a-c-125-okazja-ID3hjj7T.html
http://otomoto.pl/oferta/kymco-agility-city-125-okazja-raty-1-ID3hjj7N.html

Jakos nie czuje sie zmartwiony poniewaz wiem jakie ceny sa na rynku, trzeba dobrze patrzec :P

Wszystkie te ceny sa cenami NETTO trzeba doliczyc jeszcze podatek dla twojej wiadomosci.

Poza tym katalogowa cena Motor-Landu to 6500zl brutto, zadna sprzedajaca firma/dealer nie moze sobie pozwolic na jakies duze odstepstwa od tej ceny, no chyba ze chca doplacac do interesu.

Skoro ci zależy na sprzedaży to bedziesz musiał znacząco zmniejszyć cenę. Twoja jest wyśrubowana do górnych granic jeżeli chodzi o używkę.
Na logikę - 4800 netto to 5900 brutto. Nie za prawie nowy tylko za nowy. Z przebiegiem zero i dziewiczy.
Ty chcesz pińćset zeta mniej za roczny. Żadna okazja.
Zobacz sobie wg wszelkich wycen - w pierwszym roku użytkowania pojazd traci najwięcej na wartości. Od optymistycznych 20% do pesymistycznych 40%. W zalewie obecnej oferty 125tek jest jeszcze trudniej.
Oczywiście możesz wystawiać cenę jaką chcesz ale realnie patrząc - nie masz szans za tyle tego sprzedać.

Wombat, napisalem do negocjacji, mysle ze nawet do 5,000 moglbym zejsc, ale napewno nie nizej, za prawie nowy skuter. Rozumiem ze wiekszosc by chciala najlepiej za 50%, ale ja nie bede oddawal za pol darmo skuter tej klasy. Poza tym patrzac w sieci na uzywki to ta cena przy takim stanie jest jedna z lepszych. Napisalem jeszcze ze w skuterze jest duzo lepszy niz standard akumulator żelowy i zalożony alarm sam koszt tych dwoch rzeczy oscyluje powyzej 300zl. No nic, osobiscie mysle ze skuter jest wart swojej ceny w tym stanie wktorym chce sprzedac. Zobaczymy, darmo nie oddam :).

PS
Jesli ktos by chcial nowy w tej cenie co na podanych stronach to radzilbym sie na 100% dowiedziec czy ta cena jest prawidlowa bo wedlug mnie to dziwne ze przy cenie glownego importera MOTOR-LAND: 6,5 tys zl jakis dealer \"oddaje\" w cenie 5900 i to jeszcze z 2015r.Troche w to niechce mi sie wierzyc.

PS2

Specjalnioe zadzwonilem pod ten numer co jest cena 4850 NETTO
Pan powiedzial ze cena to 6500, ale moze mi pojsc na reke ze jak bym jutro rano przyjechal i bral od reki to mi obnizy za 5950 minimum. Dziwne skad ta cena skoro na poczatku mi mowi ze 6500 hehe no ale wyglada ze za ok 6tys mozna dostac , Ja chce minimum 5tys z rzeczami o ktorych pisalem na gwarancji w idealnym stanie. Jak ktos zadzwoni mozliwe ze moge pojsc jakos jeszcze na reke, ale to juz z chetnym kupcem moge pogadac :)

Po części każde z was ma rację ponieważ realnie wartość pojazdu to kwestia umowna. Dobra oferta to suma różnych aspektów. Mówię obiektywnie - historia pojazdu, wyposażenie, stan itd. powodują, że cena może się wahać in plus lub in minus względem wycen globalnych. Nikogo nie faworyzuję, nikomu nie uniżam. Po prostu w drodze negocjacji finalna cena może zaskoczyć zarówno kupującego jak i sprzedającego :)
Z ciekawostek przypomniało mi się, że posiadanie zabezpieczenia typu alarm (nie wnikam w skuteczność) jest jednym z elementów wymaganym do ubezpieczenia AC. Nie wszędzie jest to regułą, ale na prostą logikę jeśli jakaś poważna firma deklaruje możliwość ubezpieczenia pojazdu za kilka-kilkanaście tysięcy zł lub więcej to na pewno nie bez wymagań wobec klienta. Dziwnym jest, że markowi producenci nie dają fabrycznego alarmu w standardzie lub w opcji tak jak w samochodach.

Eadem zgadzam sie z Toba.

Ostatecznie cene ustalilem na 5000zl ( juz bez zmian )

bo chcialbym zeby oferta byla interesujaca z racji tego ze mam plany na ten sezon, gdyby nie to ze ciagnie mnie do czegos "mocniejszego" napewno bym go nie sprzedawal.

http://olx.pl/oferta/kymco-agility-city-125-stan-idealny-CID5-IDa8iY7.html#5b4aebd7f7

Piotr Fraszc... nie pisałem ci tego po złości:) po prostu zajmuję się naprawą,reanimacja moto i sprzedaję więc znam realia ryku podaż popyt na używki.

Piotr nie widzę w tym nic dziwnego że dilerzy walcząc o klienta (szczególnie w segmencie 125 ccm) schodzą poniżej ceny katalogowej - to normalne praktyki stosowane nie tylko w branży motoryzacyjnej. Na prawdę myślisz że autoryzowany diler ma 10% rabatu od katalogu ? Walka jest jeszcze bardziej zażarta pod koniec roku gdzie dilerzy schodzą jeszcze mocniej, przykład : jako nowość Aprilia SR MAX 125 rocznik 2014 kosztowała w katalogu 17900 zł w grudniu natomiast 15900 zł a bez spinania się można było ją wyrwać za 13500 - 14 000 zł
++++++++++++++++++++++++++
eadem jeśli immobilizer traktować jako zabezpieczenie to większość markowych producentów daje to w standardzie.

No nic zostane narazie przy swojej cenie bo mysle ze jest odpowiednia co do towaru bo wiem w jakim stanie jest skuter i najwazniejsze ze nadal na gwarancji.

Jak tak was czytam to mozliwe ze uda mi sie wyrwac jakos taniej nowego Kymco DOwntown'a 300i lub Xciting 400i. Bo niby tez katalogowo sa odpowiednio ceny 16600 i 21000. Narazie obserwowalem tylko ceny z Motor-Landu, mozliwe ze waszym tropem znajde lepsze ceny. U mojego dealera sa ceny jak w Motor-Landzie dlatego tego sie trzymam :D

Motor-Land ma wyższe ceny bo musi utrzymać całą swoją infrastrukturę, a wony strzelec sprowadzający na własną rękę ma na utrzymaniu tylko siebie więc nie musi walić maksymalnej marży 33% jemu starczy 20%

WodzuWGK - immobilizer też jest zabezpieczeniem honorowanym. W każdym razie osobiście nie wejdę w jakikolwiek pojazd o wartości powyżej 3 tys zł , jeśli nie można go ubezpieczyć w AC. Niezależnie od stanu i modelu. No chyba, że miałbym kupić i od razu sprzedać z dużym zyskiem :P