Diabolini 250

Co sądzicie a temat takiego cudaż? http://moto.allegro.pl/cross-diabolini-250-i2194835857.html :wink:

Ogólnie spoko, ale za tą cenę to nie ma sensu :wink:

niby ciangpong ale ludzie se to chwalą że jakosc wykonania lepsza niż reszta od skośnookich

ale cena bez kitu trochę wygórowana , za 1800 moze bym to łyknął

edit no moze 2k

kolo chce się zamienić za malage :wink: Sie zastanawiam, bo nazwa chińska i nie chce się władować na mine. :wink:

Toż to jest chińskie! Silnik skośny(patrz na dekle). Ale podobno w terenie nawet lata. Tylko zawieszenie nie zawsze wyrabia :wink:

Ja osobiście bym się w to nie pakował…
Lepiej sprzedać malage i zbierać na coś innego :slight_smile:

Dokładnie, nie ładuj się w skośnookich ! :slight_smile: Sprzedaj efke i kup coś lepszego:)

Silniki nie do zajechania. Ale np kola sa za slabe do tego silnika potrafia się szprychy wyginac za 2000-3000 kupisz juz cos ciekawego. kolo mnie jest yz 125 fakt stara rocznikowa ale juz z zaworem wyedchowym i wydechem hgs;a (obczaj sobie ile sam wydech) za 2500 daje ci gratis typ caly stroj :wink: wiec prawie ze darmo motor. idzie znalesc cos markowego w tej cenie.

Danielson napisał:

Silniki nie do zajechania. Ale np kola sa za slabe do tego silnika potrafia się szprychy wyginac za 2000-3000 kupisz juz cos ciekawego. kolo mnie jest yz 125 fakt stara rocznikowa ale juz z zaworem wyedchowym i wydechem hgs;a (obczaj sobie ile sam wydech) za 2500 daje ci gratis typ caly stroj ;) wiec prawie ze darmo motor. idzie znalesc cos markowego w tej cenie.

Skad Ty jestes i gdzie ten gosc mieszkaż:D

koles w z bydgoszczy na allegro stala jeszcze wczoraj czekaj poszukam linka :wink:

Znalazłeś?

skonczyla się ałkcyja ;/ nie sprzedal tego jeszcze jak na nowo wrzuci dam link

coś takiego sobie wypatrzyłem http://otomoto.pl/rieju-smx-125-supermoto-sprawne-i-tanie-M3110786.html , :wink: myśle że lepsze :slight_smile: co o nim sadzicie?? tylko opony w teren się nie nadają za bardzo :-/

Na pewno lepsze niż Diabolini :stuck_out_tongue: