Deutschland - Łapią motorowery i zakładają blokady?

Tagi: ,

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Olusia
    Użytkownik

Anonim
    Nieaktywny

Od kilku lat już i co w związku z tym?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Bartol
    Użytkownik

Zlapac zlapia, dadza mandat ale blokad nie zaloza, sam musisz za nie zaplacic. Wiem bo sam tam mieszkam.

Metros
    Uczestnik

Ola, a może znasz… Luizę z Berlina? Ona jeździ z takim tam swoim, tym jego czarnym BMW serii 5 i też czasem z tym jego synem z tego, owego, pierwszego, znaczy jego byłego związku, no wiesz jak to tam jest, wiesz Ola, co nie wiesz, jak wiesz.! 😀

Napisałaś… *łapią*, to chyba to pewnie ma tutaj znaczyć, że zatrzymują tam raczej do normalnej kontroli. Łapią to może i nawet za taką oto tam wschodnią granicą, ale nawet tam też łapią poniekąd w takim dużym cudzysłowie, albo i jednak tutaj potwierdzę, że niekiedy nawet obłapiają tam raczej bezpośrednio, takimi oto swoimi rękoma i raczej nie poradzisz na to nic i nawet taki Twój obecny/były niewiele tam na to poradzi, bo niby jak (a taki konsul/konsulat tam na to… *ani mru, mru, odzewu też tam poniekąd na to, ani hu, hu*).
    Oki, okej, ole, olej. Wschód może olej, OK?!

OLA, OLA, oooOLA, Polizei, Kontrol*a*!
    Posłodziłem Tobie nieco przy sobocie, jednak jest już po robocie! :DDD

Olusia
    Użytkownik

@Metros Bzykniemy sie? Masz siusiaka? xd

Metros
    Uczestnik

Co ta, taka sobota, dość późnym już popołudniem, czyni z ludźmi. :DDD
    Jak masz tam jakąś… Vervę/V-Power na podorędziu, to możemy razem sobie *pobzykać*, to tu, to tam! :DDD

ziom_sony
    Użytkownik

haha

Olusia
    Użytkownik

Metros skad jestes? Masz gumki?

Bartol
    Użytkownik

Jak chcecie sobie pisac swinskie pierdoly ktore nas nie obchodza przejdzcie sobie na priv, a nie na publicznym forum gdzie sa tez dzieci.

michal98
    Użytkownik

A mi to nie przeszkadza, chociaż można się pośmiać…

Olusia
    Użytkownik

mrrrr 😀

Bartol
    Użytkownik

co ty, takie pierdoly z ktorych trudno doczytac sie sensu?

michal98
    Użytkownik

pierdoły , nie pierdoły lecz ja lubie być wesoły.

Metros
    Uczestnik

Bartol, strzel sobie może *baniaczka*, to zajarzysz o co tu *kaman*. Jesteś sztywny jak taki słupek ogrodzeniowy, a dzieciaki to i tak nie tylko takim *grzecznym* słownictwem się posługują. 😛
    Mało jednak wiesz o młodych, a sam też kiedyś pewnie takim młodym narwańcem byłeś, a może nie? 😀

Michał, szacunek Tobie w mojej skromnej tutaj osobie.
    Mają tutaj może kącik z poezją? Chyba jednak tego tutaj nie mają. 😀

Oluś… aaarrr. :DDD

Bartol
    Użytkownik

Hah mam 17 lat i mieszkam w Niemczech. Moze przez ta atmosfere ktora tutaj panuje jestem taki „sztywny”.

Metros
    Uczestnik

Oluś, zaliczysz też z marszu i Bartola?
    Bliżej Ciebie prawdopodobnie jednak on tam jest. 🙂

Mogę być nawet świadkiem na Waszym ślubie. 😀

Atmosfera jest tutaj na tym forum bardzo, mówię Ci tutaj konkret, bardzo luźna jest. 😀
    Jeżeli myślisz, że tutaj jest… *koślawo i restrykcyjnie* to zajrzyj na… szafiarenka.pl

Oluś, Ty też tam sobie zajrzyj, lachony wymiatają sobie tam podzespoły, cokolwiek to może tutaj znaczyć. 😀

Bartol
    Użytkownik

Ja Pie*ole! skad ty bierzesz te teksty?

Metros
    Uczestnik

Z *mańki* swojej sobie to wszystko biorę. 😀

Wolę nawet taki oto tekst: *Co Ty wczoraj tam brałeś, że dzisiaj masz takie radykalne poglądy?*

Ale ja tam niczego nie biorę, bo i po co, jak mam to całkowicie za *friko*. 😀

Bartol, Ty jednak wcale nie jesteś, aż taki sztywny/drętwy. 😀
    Jak się Olusia o tym *wywiadzie* tutaj dowie, będzie to taka totalna skapa. Poniekąd będzie, czyż nie będzie? 😛

Dlaczego na tym forum nie ma… *kącika poezji*?
    Dlaczego takiego kącika tutaj nie ma jednak?

DLACZEGO?

Powinien tutaj być kącik poezji pisanej. 😀

Olusia
    Użytkownik

Metros Berlin Ludwigkirchstraße 14 – Czekam 😀 Nie zapomnij wiesz czego! 😀 Bedzie sie działo!

Metros
    Uczestnik

Olusia, już do Ciebie lecę, *drimlajnerem*. Pendolino już nawet odpalam i mykam do Cię. :DDD
    Bartol tam nawet chętny czeka, a Ty tak daleko szukasz tego innego tam na takie pocieranie, człowieka!

Bartol, inicjatywa jest teraz Twoja, to może spawaj tę… *rurę*, dziabaj poletko, Twoje teraz jest, całe Twoje, dziabaj! :DDD

Bartol
    Użytkownik

Hah ja na Bavarii siedze wiec za daleko jak dla mnie, tutaj na miejscu tez mozna sie za darmo dobrze zabawic.

Metros
    Uczestnik

To ja, Metros, jednak wsiadam już w nasze świeżo zakupione (nowe jednak) Pendolino i za chwilę u Ciebie jestem, Olusia. 😀

Jak ona nie odda swojego *skarbu* chłopakom, to co, oddać ma może robakom?! 😛

Idę już teraz spać i żadna, nawet wielka żądza ciała mnie przed tym jednak nie powstrzyma, jak nie, jak tak.
    Aufwiderzejn, danke szyn, to jednak może wszystkim kolorowych snów ze swoją tam *poduchą* życzę. 😀

Bartol
    Użytkownik

Ja klar, geh schon und lass uns in ruhe.

Bartol
    Użytkownik

Aber ich wünsche dir auch. Auf Wiedersehen bis morgen.

Metros
    Uczestnik

Bartol, masz tutaj nawet i *gadane*. 😀
    Jednak ja nie pojechałem tam oto, a i spać też nie poszedłem sobie jednak (nocny marek jestem). 😀

Oluś, *kak pażywajesz, diewoszka* ?
    *Wsio w parjadkie, krasawica* ?
    *Bartola chocziesz, on Tiebie oczień nrawitsa, ili niet*?

Jest tutaj teraz istna *rzeźnia*, a ludzie popadają tam teraz ze śmiechu pewnie. 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button