Deutschland - Łapią motorowery i zakładają blokady?

http://www.youtube.com/watch?v=dWdSDkz8IDI

Od kilku lat już i co w związku z tym?

Zlapac zlapia, dadza mandat ale blokad nie zaloza, sam musisz za nie zaplacic. Wiem bo sam tam mieszkam.

Ola, a może znasz... Luizę z Berlina? Ona jeździ z takim tam swoim, tym jego czarnym BMW serii 5 i też czasem z tym jego synem z tego, owego, pierwszego, znaczy jego byłego związku, no wiesz jak to tam jest, wiesz Ola, co nie wiesz, jak wiesz.! :D

Napisałaś... *łapią*, to chyba to pewnie ma tutaj znaczyć, że zatrzymują tam raczej do normalnej kontroli. Łapią to może i nawet za taką oto tam wschodnią granicą, ale nawet tam też łapią poniekąd w takim dużym cudzysłowie, albo i jednak tutaj potwierdzę, że niekiedy nawet obłapiają tam raczej bezpośrednio, takimi oto swoimi rękoma i raczej nie poradzisz na to nic i nawet taki Twój obecny/były niewiele tam na to poradzi, bo niby jak (a taki konsul/konsulat tam na to... *ani mru, mru, odzewu też tam poniekąd na to, ani hu, hu*).
Oki, okej, ole, olej. Wschód może olej, OK?!

OLA, OLA, oooOLA, Polizei, Kontrol*a*!
Posłodziłem Tobie nieco przy sobocie, jednak jest już po robocie! :DDD

@Metros Bzykniemy sie? Masz siusiaka? xd

Co ta, taka sobota, dość późnym już popołudniem, czyni z ludźmi. :DDD
Jak masz tam jakąś... Vervę/V-Power na podorędziu, to możemy razem sobie *pobzykać*, to tu, to tam! :DDD

haha

Metros skad jestes? Masz gumki?

Jak chcecie sobie pisac swinskie pierdoly ktore nas nie obchodza przejdzcie sobie na priv, a nie na publicznym forum gdzie sa tez dzieci.

A mi to nie przeszkadza, chociaż można się pośmiać...

mrrrr :D

co ty, takie pierdoly z ktorych trudno doczytac sie sensu?

pierdoły , nie pierdoły lecz ja lubie być wesoły.

Bartol, strzel sobie może *baniaczka*, to zajarzysz o co tu *kaman*. Jesteś sztywny jak taki słupek ogrodzeniowy, a dzieciaki to i tak nie tylko takim *grzecznym* słownictwem się posługują. :P
Mało jednak wiesz o młodych, a sam też kiedyś pewnie takim młodym narwańcem byłeś, a może nie? :D

Michał, szacunek Tobie w mojej skromnej tutaj osobie.
Mają tutaj może kącik z poezją? Chyba jednak tego tutaj nie mają. :D

Oluś... aaarrr. :DDD

Hah mam 17 lat i mieszkam w Niemczech. Moze przez ta atmosfere ktora tutaj panuje jestem taki "sztywny".

Oluś, zaliczysz też z marszu i Bartola?
Bliżej Ciebie prawdopodobnie jednak on tam jest. :-)

Mogę być nawet świadkiem na Waszym ślubie. :D

Atmosfera jest tutaj na tym forum bardzo, mówię Ci tutaj konkret, bardzo luźna jest. :D
Jeżeli myślisz, że tutaj jest... *koślawo i restrykcyjnie* to zajrzyj na... szafiarenka.pl

Oluś, Ty też tam sobie zajrzyj, lachony wymiatają sobie tam podzespoły, cokolwiek to może tutaj znaczyć. :D

Ja Pie*ole! skad ty bierzesz te teksty?

Z *mańki* swojej sobie to wszystko biorę. :D

Wolę nawet taki oto tekst: *Co Ty wczoraj tam brałeś, że dzisiaj masz takie radykalne poglądy?*

Ale ja tam niczego nie biorę, bo i po co, jak mam to całkowicie za *friko*. :D

Bartol, Ty jednak wcale nie jesteś, aż taki sztywny/drętwy. :D
Jak się Olusia o tym *wywiadzie* tutaj dowie, będzie to taka totalna skapa. Poniekąd będzie, czyż nie będzie? :P

Dlaczego na tym forum nie ma... *kącika poezji*?
Dlaczego takiego kącika tutaj nie ma jednak?

DLACZEGO?

Powinien tutaj być kącik poezji pisanej. :D

Metros Berlin Ludwigkirchstraße 14 - Czekam :D Nie zapomnij wiesz czego! :D Bedzie sie działo!

Olusia, już do Ciebie lecę, *drimlajnerem*. Pendolino już nawet odpalam i mykam do Cię. :DDD
Bartol tam nawet chętny czeka, a Ty tak daleko szukasz tego innego tam na takie pocieranie, człowieka!

Bartol, inicjatywa jest teraz Twoja, to może spawaj tę... *rurę*, dziabaj poletko, Twoje teraz jest, całe Twoje, dziabaj! :DDD